2726
عنوان

چرا انقد بچه تو سایته

901 بازدید | 84 پست

اصلا ناراحت میشم این شرایط میبینم چه خبرهههه هم فضای سایت بدردشون نمیخوره هم وقت درس و مشقشونه هم از میدن سر مارو درد میارن 😐

من سطل آشغالی عاطفی تو نیستم دوست من ؛ پس اگه از جای دیگه زخمی هستی انرژی های منفی و سلیطه بازیاتو برای خودت نگه دار ؛ چون به محض اینکه متوجه بشم عقده داری پیاماتو نمی‌خونم 😝😉

تز میدن 😂

من سطل آشغالی عاطفی تو نیستم دوست من ؛ پس اگه از جای دیگه زخمی هستی انرژی های منفی و سلیطه بازیاتو برای خودت نگه دار ؛ چون به محض اینکه متوجه بشم عقده داری پیاماتو نمی‌خونم 😝😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

لطفا برای شادی روح داداشم فاتحه بخونید ممنون😔💔 💚🌱وقتی فهمیدم آدم ها فقط بر اساس سطح درک خودشون همه چیز رو می‌بینن از توضیح دادن براشون دست کشیدم🙃 یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور... برگرفته از امضای کاربر مبارک۱۳۷۸

😂😂😂کاریش نمیشه کرد جانم...هیچ جایییییی نیست که این بچه ها توش سرک نکشیده باشن😐

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 

ماشاءالله حرفم بزنی قورتت میدن :/(البته نه همه شون)

⚠️تیکر کنکورم ⚠️🌸لطفا برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)و حاجاتم صلوات بفرستید�🌸💙 أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ 💙
😂😂😂کاریش نمیشه کرد جانم...هیچ جایییییی نیست که این بچه ها توش سرک نکشیده باشن😐

هم نسل باهوش هم پررویین بنظرم هوش دارن ولی تو مسائلی که بکار نمیاد

چی بگم والا:)) زیر ۱۵ سال که اصلا ممنوعه عضویت

الان یعنی ۱۵ سال بزرگه ؟ 

هم نسل باهوش هم پررویین بنظرم هوش دارن ولی تو مسائلی که بکار نمیاد

آخ دقیقاااا...خیلییییییی باهوشن ولی  به همون مقدار گستاخ البته همشون اینطور نیستن اتفاقا خوب هم زیاد دیدم بینشون که واقعا تعجبمو برانگیخت که نوجوان چطور میتونه اینقدر  با فهم باشه

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 
2706