2204

خودکفا شدی در تولید فولیکول

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوستت دارم مای بی بی؛ خب پدرسگ تو که انقد خوب حرف میزنی بگو ع ن  دارم                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           خدا جونم شکرت ولی یادت باشه فقط واسه من نخواستی.میشد اگر میخواستی.یه روز ازت میپرسم چرا و‌میرم به جهنمت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

پایین برگه نوشت pcom مطرحه 

گمونم پلی کیستی

دوبار سقط داشتم متاسفانه و قد دنیا دلم گرفته💔 حالم خیلی خرابه ته ته ناامیدیم... تو دنیا دو نفر و اندازه جونم دوست دارم مادرم و شوهرم خار به پاشون بره قلبم میگیره فقط به عشق این دو نفره سختیا رو تحمل میکنم...باید یه بار دیگه محکم بشم و از جام بلند بشم بخاطره شوهرم ادامه بدم و بلاخره به ارزوش برسونمش خدایا کمکم کن ❤️
2050
دکتر بهت نگف ک پلی کیستیگی؟دارو تحریک تخمدان نخوردی؟

دکتر آزمایشای قبل اقدام برام نوشته ، آزمایشای خونم بیست روز دیگه آماده میشه ، منتظرم آزمایشام بیاد بعد برم پیش دکترم

باید دارو مصرف کنم ؟ خیلی طول میکشه تا باردارشم؟

دقیق نمی‌دونم عزیزم آره همه باردار میشن چرا نشی من خودم یه ماه پیش یه کیست چهارسانتی منوراژی داشتم بهم قرص جلوگیری داده دو دوره استفاده کنم فعلا باید استفاده کنم برم باز سنو ببینم از بین رفته یا ن شمام نشون یه پزشک بده بهتر راهنماییت می‌کنه عزیزدلم

دوبار سقط داشتم متاسفانه و قد دنیا دلم گرفته💔 حالم خیلی خرابه ته ته ناامیدیم... تو دنیا دو نفر و اندازه جونم دوست دارم مادرم و شوهرم خار به پاشون بره قلبم میگیره فقط به عشق این دو نفره سختیا رو تحمل میکنم...باید یه بار دیگه محکم بشم و از جام بلند بشم بخاطره شوهرم ادامه بدم و بلاخره به ارزوش برسونمش خدایا کمکم کن ❤️
دقیق نمی‌دونم عزیزم آره همه باردار میشن چرا نشی من خودم یه ماه پیش یه کیست چهارسانتی منوراژی داشتم ب ...

امیدوارم خیلی زود خوب بشی عزیزم

ولی فکر میکنم من اشتباه کردم روز اول پری رفتم سونو 

باید میذاشتم وسطاش میرفتم ...... نمیدونستم🤦🏼‍♀️

امیدوارم خیلی زود خوب بشی عزیزم ولی فکر میکنم من اشتباه کردم روز اول پری رفتم سونو  باید م ...

واس فولیکول باید سیزدهم پریودی میرفتی از12تا14بهترین زمان

خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه