2726

ماشاالله خوبه نگران نشو بچه ها بعد ۶ماهگی دیگه مث اول وزن اضافه نمیکنن

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی اینم بگم منم زخم خورده آلرژی هستم نگران نباش تنها نیستی😂

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2728
خیلی سختع، خوب شد بچتون؟

الان ۶ماه و ۲هفته اشه تا ۴ماهگی که شیر منو میخورد هر روز بلغم و خون دفع میکرد آخرش شیرخشکی شد خوب شد ولی تو غذای کمکیم به موز فعلا حساسیت نشون داده باید با صبر و حوصله پیش بریم 

فقط اینو بدون آلرژی بیماری نیست فقط این بچه ها حساس تر هستند

دختر من شیش ماهو یک هفتشه 7100 وزنشه قدشم 68 دکتر گفت کاملا نرماله رو نمودار سبزه دخترمن الرژی ن ...

خوبی عزیزم 

نمودار دخترا فرق داره آره خیلی خوبه حنانه 

واسه حامی ام گفت نرماله ولی لاغر بنظر میرسه هرکی ام میبینه میگه لاغره

الان ۶ماه و ۲هفته اشه تا ۴ماهگی که شیر منو میخورد هر روز بلغم و خون دفع میکرد آخرش شیرخشکی شد خوب شد ...

خانمی چه شیرخشکی دادین؟منم میخوام شیرخشک بدم ۵ماهش تموم شده میشه راهنمایی کنین؟راحت قبول کرد؟

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
خانمی چه شیرخشکی دادین؟منم میخوام شیرخشک بدم ۵ماهش تموم شده میشه راهنمایی کنین؟راحت قبول کرد؟

شیر خشک نئوکیت دکترش نوشت پسر من تا پایان ۴ماهگی شیر منو خورد قبول کرد ولی بچه با بچه فرق میکنه