2204

دکتر علی محمد خدایی 

مطبش امادگاه .....نوبت دهی اینترنتی 

هر پنج شنبه کلینیک توحید ویزیت میکنه .....نوبت دهی : تماس تلفنی ساعت شش صبح روز پنجشنبه

یه روز شوهرم بهم گفت : میدونی چیه من اساسا از زن خوشم نمیاد....خیال نکنید همجنسگراست ، نه نیست، اون فقط یه بیمار روانیه که خیلی در اجتماع معقول رفتار میکنه، موجودی که به شدت کم حرفه و هیچی خوشحال یا ناراحتش نمیکنه.
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

شماره تلفنش ؟

توی گوگل بزنی میاد

یه روز شوهرم بهم گفت : میدونی چیه من اساسا از زن خوشم نمیاد....خیال نکنید همجنسگراست ، نه نیست، اون فقط یه بیمار روانیه که خیلی در اجتماع معقول رفتار میکنه، موجودی که به شدت کم حرفه و هیچی خوشحال یا ناراحتش نمیکنه.
اوکی

خواهش میکنم 

دکتر علی محمد خدایی  مطبش امادگاه .....نوبت دهی اینترنتی  هر پنج شنبه کلینیک توحید ویزیت ...

کسی رو می شناسی که در محدوده ملک شهر باشه و مطب داشته باشه ؟

کسی رو می شناسی که در محدوده ملک شهر باشه و مطب داشته باشه ؟

نه اونجا نمیشناسم 

2050