2733
2734
عنوان

درد در ۳۸هفته

102 بازدید | 7 پست

زیر دلم درد دارم یبار مث درد پریودی یبار تیر میکشه یبار چپ یبار راست چکار کنم از چیه؟؟درد زایمان ک بگیره و ول کنه نیست همین دردی هست ک گفتم

( متولد ۲۸مهر۱۳۷۹)   (آینده ای میسازم ک گذشته ام جلوش زانو بزنه👦👧👶💫من میتوانم😍😊) الیناخانم متولد 19آبان ۹۵   آقامحمدطاها متولد ۹بهمن ۹۷     آیداخانم متولد11بهمن ۱۴۰۰  بچهای گلم هستن💙❤❤
تجربه داری خودت دیگه اگه بدتر شد برو بیمارستان

از شدتش کم یا زیاد نمیشه فقط اینجوری نبودم تا حالا

( متولد ۲۸مهر۱۳۷۹)   (آینده ای میسازم ک گذشته ام جلوش زانو بزنه👦👧👶💫من میتوانم😍😊) الیناخانم متولد 19آبان ۹۵   آقامحمدطاها متولد ۹بهمن ۹۷     آیداخانم متولد11بهمن ۱۴۰۰  بچهای گلم هستن💙❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنگ بزن بلوک زایمان بیمارستانی کا قرار بری

کامل توضیح بدخ راهنماییت میکنن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728
درد زایمانه

اونی ک قبلا داشتم برا زایمان نیس 

یسر برو چک شی ضرر نداره

آنقدر بیحالم ک از صبح افتادم یگوشه غذای درستی هم نخوردم فشارمم پایین 

2738