2726

یه دختری که دو ساله همش دنبال این بود که برم بهش پیشنهاد بدم حتی چند بار به خواهرم گفت که منو دوست داره حالا خودشو میگیره..( نه اینکه دیگه نخواد منو نه میخوام بدونم چرا خودشونو میگیرن ولی اگه کس دیگه ای بود مطمئنم هر روز باهاش قرار داشتن)

نمیدونم ولی من بعنوان دختر ممکنه فقط تو ظاهر از یه پسر خوشم بیاد و اونو برای رابطه و دوستی نخوام

شاید ایشونم همین طوریه

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگم که نمیشه😂

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..

دختره چقدر سبک 

میره به خواهرت میگه داداشتو دوست دارم

لطفا برای ظهور اقا امام زمان صلوات بفرستید                     سه زن در دنیا زیبا ترینند..... مادرم  ....    انعکاس تصویرش در آیینه ..... سایه اش......    

خب باید بگیره اگ دوسش داری باید ناز بکشی

...گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟...                            ( گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور ._.                                                    خب لازم شد بگم ک من متولد ۸۸نیستم و این عددو برای اوکی شدن کاربریم همینجوری الکی گذاشتم لطفا هی نگید متولد ۸۸ام(با تشکر)😂❤
2706