2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هستم عزیزم خودم ساال۹۶ ایلتس گرفتم کمکی خواستی بپرس

سلام خوب هستین خسته نباشین گفتین آیلتس دارین منم دارم برا آیلتس میخونم البته فعلا دارم سطح زبانم تقویت میکنم میتونم چندتا سوال بپرسم ازتون

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم لطفا برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید اگه فرستادید بگید براتون آیت الکرسی میخونم
2731
بله

خبلی ممنون 

میخواستم بپرسم من برا لیسینینگ و اسپیکینگ چه کتابی بخونم تا از الان این دوتا رو تقویت کنم چون الان سطح پیش متوسط هستم یعنی دارم به متوسط نزدیک میشم 

ولی چون روحیه فیلم خارجی دیدن ندارم بخاطر همین اصلا نمیتونم فیلم ببینم اگه کتاب معرفی کنین ممنون میشم 

پیشاپیش از وقتی که میذارین ممنونم 

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم لطفا برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید اگه فرستادید بگید براتون آیت الکرسی میخونم
خبلی ممنون  میخواستم بپرسم من برا لیسینینگ و اسپیکینگ چه کتابی بخونم تا از الان این دوتا رو تق ...

برای  لیسینیگ 

Impact listening  چند سری داره 

برای ایسپیکینگ بیشتر باید خودت تمرین کنی با کتابای آیلتس و‌موضوعات اون ها و‌خوندن نمونه سوالات 

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩

من خیلی بود دنبال ی معلم زبان خوب میگشتم اخه چند سال رفتم زبان چیزی یاد نگرفتم افسرده شده بودم یعنی تا اینکه یکی از دوستام که مهاجرت کرده  بهم معلم زبان خودشو معرفی کرد بچه ها منو تو کمتر از ۳ ماه راه انداخت ب گفته خودش و تو ۶ ماه زبان منو بست دغدغه منو رفع کرد خدا خیرش بده قیمت کلاس هاشم خیلی مناسبه البته ببینید این کلاسهاش تضمینیه صددر صد بقیه هم همین قیمت میگیرن ولی تهش چیزی یاد نمیگیری خواستم کمکی کرده‌ باشم بهتون چون میدونم مشکل خیلیاست 🥲🥲🥲🥲❤❤❤❤❤ دفتر کارشون تو ونک اینم شمارشون ۰۹۰۱۴۰۴۲۷۸۹ آیدی تلگرامشون @englishstarsclub1 

2738