2410
2553

نصب انشعاب و فاضلاب خانگی به اگو شهری

حفاری بصورت تونلی سنتی

لوله کشی به صورت سقفی یا دیواری

ساخت سبتیک‌ بصورت پمپاژ

جنس لوله پوش فیت نشکن

نازک کاری،سنگ کاری،بنایی،گچکاری،لوله کشی آب فقط لوله پلی اتیلن

،پر کردن چاه و.....

انجام میشود

در تمامی تهران و حومه

09125011178

احمدی

فقط همسن مونده بود تو سایت🤣

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 

😐

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاضلاب، نصب 🤔🤔

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2456
😐

سلام گل 🤗🤗

هر پستی ازت میبینم میرم تنها تاپیکتو میخونم، خیلی باحالی 😅😅😅🌺🌺🌺❤️❤️

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
سلام گل 🤗🤗 هر پستی ازت میبینم میرم تنها تاپیکتو میخونم، خیلی باحالی 😅😅😅🌺🌺🌺❤️❤️

😍😍😍 سلااام

باحالی از خودته که باحال میبینی منو عزیز دلممم😍😍😍

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2714
😍😍😍 سلااام باحالی از خودته که باحال میبینی منو عزیز دلممم😍😍😍

🌺🌺🌺😘❤️🌺❤️

چرا اسبت توی پستهات‌ نیست؟

🌺🌺🌺😘❤️🌺❤️ چرا اسبت توی پستهات‌ نیست؟

گذاشتم تو امضام که دیگه هی زحمتم نشه 😂😂😂🐎🐎🐎 پیتیکوووو

گذاشتم تو امضام که دیگه هی زحمتم نشه 😂😂😂🐎🐎🐎 پیتیکوووو

😅😅😅👌👌👌👌🌺🌺