2733
2734

سلام دوستان. اگه مناسبتی پیش رو دارین طراحی چهره عزیزانتون یه هدیه خاص وماندگاره براشون که حسابی هم سورپرایز میشن😍کافیه عکس مورد نظرتونو برای من بفرستین تایه نقاشی زیبا بهتون تحویل بدم🤗

برای دیدن نمونه کار واطلاع ازقیمت اینستا دایرکت دهید.  nika_artland@

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.

هزینش چقدره

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
هزینش چقدره

بستگی به سایز درخواستی شماداره عزیزم

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزینش چقدره

مثلا سایز ۳۰ در۴۰ بااحترام ۲۵۰ تومان.برای دوستان نی نی سایتی هم یه تخفیف کوچولو دارم💚

2731