2733
2734
عنوان

بنظرتون خانواده من پولدار

| مشاهده متن کامل بحث + 1380 بازدید | 84 پست

پدر من داروسارع 

مامانم مترون هست 

یه داروخانه داریم که پارسال ۶.۵میلیارد خریدیم 

خونه مون هم ۲۵۰متره همین چیزی دیگه ای نداریم بجز ۲ماشین 

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !

نه،شما به اینا میگید پولدارید!!!

پ.ن ....فاز بعضی کاربرا !!

اره عزیرم وضع مالیتون خوبه😉

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بچه ها ما سه تا خونه تو فرشته و زعفرانيه داريم  ويلا توي لس انجلس دوتا ويلا توي لواسان&n ...

زیر خط فقرین😔😂

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 
2738

ینی پاره شدم🤣🤣 

مخصوصا اونجا که گفتی احساس فقر میکنم😂🤣 

درسته با دوربریات مقایسه کنی اینطوری احساس کنی 

ولی اگه اینجا چهارتا تاپیک خونده بودی حس نمی کردی

دختری هستم پر از ارزو و امید به این زندگی💛میدونم همه انچه که می خواهم یقین پیدا میکنهه در نزدیک ترین زمان🧡تو اون سالن که صدای پاهایم طنین انداز شده است قدم بر میدارم💙مایه افتخارم مادر و پدر عزیزتر از حونم میشم 💚عاشق میشم❤️مادر میشم🤍یه صلوات مهمونم کنید مرسی مهربونا

در رفاه هستید، البته از نظر مالی😊

حالا هدف سوالت چی بود؟! حس کردی فقیری؟🤔😐

خواستند ما را دفن کنند، غافل از آنکه ما بذر بودیم...🙂🌱 ☄️گم شده در دنیایی که وجود ندارد!☄️عاشق ادبیات و علاقه‌مند به کتاب‌خوانی 🪐🦋(عاشق و متاهل❤️🍃)
2706