2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من الان زدم هنزفری داداشمو خراب کردم خیلی حالم بده🤦نمیدونم بهش چی بگم.  ماشین بماند

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
2728
چی میخوای بگی دیگه  هیچ وقت از مشکلات و مسائلی که بوجود میاد و میاری فرار نکن  برو حلشون ...

حالا چرا حساس شدی جناییش میکنی؟

من ک هنوز اینکارو نکردم

بابای خودم به شدت رو ماشینش حساسه

میخواستم واکنش باباهای مردمو ببینم که برخورد اونا مث بابای من تکانشیه یا منطقی

دخترا همه ناز هستن انسانای خاص هستن😝

خدااون روز نیاره ب ماشینش خیلی حساسه

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2706