2204

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

هیچی

حساس نبود

ولی ترجیحا خودم تعمیرش میکنم که هم هزینش رو خودم بدم هم دردسر صافکاری نقاشی بردنش گردن اون نباشه

فقط اطلاع میدم که در جریان میزان خسارت باشه

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

خدایی یبارتصادف کردم چیزی نگفت ولی شوهرم خودش برد ماشینشو درست کرد صافکاری نقاشی

پسرم روزی مرد میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت  جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مردباشی ؛ مردی واقعی

یکم غر میزنه فراموش میکنه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2050

فک کنم دو ماه پیش بود نابودش کردم 

هیچی گف خودت خوبی؟ 

ولی مامانم ....

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر کنکورمه ✨ خدا میگه با زبونی که گناه نکردی دعا کن تا اجابت کنم ، میشه شما برا دلم دعا کنین؟ اخه من با زبون شما گناه نکردم ...

والا من الان زدم هنزفری داداشمو خراب کردم خیلی حالم بده🤦نمیدونم بهش چی بگم.  ماشین بماند

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
2051