2726
عنوان

با کیا ببین شدیم ۸۰ ملیون نفر!متاسفم واقعا+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 31 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار جوابشو دادی مخالفش بودی باز اسکرین گذاشتی تاپیک زدی براش؟ تازه میگی با کیا شدیم هشتاد میلیون ...

اره چون با پرویی برگشت گفت ممنون از ادبت 😶

با خودم قرار داد بستم تو سال جدید کلی تغییر مثبت کنم امروز 1/1/1_اول اینکه تاپیک انرژی منفی نزنم.حالم بد شد حالمو خوب کنم.هرروز درس بخونم.هرروز ورزش کنم.هرروز شکرگزاری کنم.به اشتباهات ۱۴۰۰ و ادمای اشتباهیی اون سال فکر نکنم و سرگرم خودم بشم.تنها باشمو رفیق نشم با کسی.و خدای خوبم از نیت قلب من اگاهی من تلاشمو میکنم تو هم منو به ارزو های قشنگم برسون😍😍😍😍❤❤🤤🤤
2728
حالا گیرم که ندونه.کی با ازدواج تونسته بهتر درس بخونه؟

خیلی ها،کسایی که فضای خونه پدری متشنجی دارن بعد از ازدواج راحت تر درس میخونن ،البته منظورم دانشگاهه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
۱۵ سالته اینجا چ میکنی؟مادرت میدونه؟🤣🤣

اره میدونه اینهمه ۱۵ ساله اینجاست چکار من دارید😐🙌

با خودم قرار داد بستم تو سال جدید کلی تغییر مثبت کنم امروز 1/1/1_اول اینکه تاپیک انرژی منفی نزنم.حالم بد شد حالمو خوب کنم.هرروز درس بخونم.هرروز ورزش کنم.هرروز شکرگزاری کنم.به اشتباهات ۱۴۰۰ و ادمای اشتباهیی اون سال فکر نکنم و سرگرم خودم بشم.تنها باشمو رفیق نشم با کسی.و خدای خوبم از نیت قلب من اگاهی من تلاشمو میکنم تو هم منو به ارزو های قشنگم برسون😍😍😍😍❤❤🤤🤤

حالا اون ی چیزی گفت ولی خیلی بد جواب دادی  .شاید اون بعد ازدواج راحت تر تونسته درس بخونه نظر همه محترمه

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
حالا اون ی چیزی گفت ولی خیلی بد جواب دادی  .شاید اون بعد ازدواج راحت تر تونسته درس بخونه نظر هم ...

میتونست خوب بیان کنه

باور كن انقد از اين حرفا شنيدم 😆😆😆

من بیشتر تو نینی سایت میشنوم

یه بار گفتم دوست دارم بازم بلند بشم البته قدم بلنده بعد چند تا با تمسخر گفتن شوهر کوتاه گیرت میادا

چرا همه جی رو تو شوهر میبینن؟

میتونست خوب بیان کنه

طرز بیانش مشکلی نداره ک نظر خودشو ازادانه گفت بدون توهین  و دعوا

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2706