2726
عنوان

برداشتون ازین چیه ..؟؟یعنی چی

191 بازدید | 13 پست

ما از ی جایی به بعد دیگه بزرگ نمیشیم

از یه جایی به بعد دیگه خسته نمیشیم

دیگه تکراری نیستیم

دیگه ناراحت نمیشیم بی تفاوت میشیم

از ی جایی به بعد دیگه خوشحال نمیشی..بی احساس میشیم

در هر انسانی کاملن متفاوته

از یه جایی به بعد یا پایی برای رفتن نداریم

یا جایی برای رفتن نداریم ..یا دلی برای رفتن نداریم

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کاملا درسته

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

متاسفانه حقیقت داره البته نه برای همه آدم ها

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.

یعنی عقلمو نادیده گرفتم تا  کسایی که تو دلم بودن رو نگهشون دارم ولی عقلم درست میگفت نباید این کارو میکردم

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 

اولیه کاملا چرتهههه  ینی چی این حرفا....زندگی همیشه در جریانه

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 
متن بالایی و عکس پایین

عکسه ک خیلی واضحه.منظورش اینه که بخاطر دل مهربونمون هرکسی بهمون بدی کرد بخشیدیم هیچوق شرمنده دلمون نشدیم ینی همیشه حرف دلمونو گوش میکردیم وعقلمونو زیر پا میزاشتیم.ودیگه اینکه همیشه میخاستیم همه رو راصی نگه داریم.و بخشش کردیم 

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم

متن بالات یعنی آدم تا یه جایی کنار میاد 

با خیلی چیزا کنار میاد کنار میاد کنار میاد

بعد دیگه نمیتونه کنار بیاد از همون کنار میره

تحمل آدم تا یه جایی خطو که رد شد دیگه حس و حال هیچی رو نداری

عکسم که معنیش مترادف این جمله اس

روزی که قلب بفهمد مغز بخاطرش چه افکاری را تحمل کرده 

به احترامش می ایستد!

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)