2726
عنوان

رشته تحصیلی تون چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3823 بازدید | 98 پست
بله تعریف استاد هاشو خیلیییی شنیدم 

منم اهوازم رتبه چن باید بیارم ک شهر خودم قبول شم؟ 

رشته فلسفه میخام 

خودتونو بزور تو دل کسی نچپونید از باسنش میزنید بیرون، از ما گفتن بود:)برام مهم نیست تو راجبم چی فکر میکنی.مهم اینه که من خودمو میشناسم، خودم میدونم چجور آدمیم، دوس دارم چجوری باشم، چجوری بگردم، باور کن نظراتت برای من مهم نیست.چون نظرای تو برای خودته و به من اصن مربوط نمیشه.،،چایی که سرد میشه روش آب جوش میریزن که گرم شه؛ چایی گرم میشه ولی کمرنگ میشه.رابطه ها ام اینطورین ، شاید بعد از یه دعوا یا جدایی دوباره باهم گرم شید ولی اون رابطه کمرنگ میشه ، هیچی دیگه مثل قبل نمیشه هیچی،،بعضی وقتا یه دونه انگشت وسط برای اینکه طرف بدونه چه حسی داری کافی نیست. واسه همینه که دوتا دست داری:)‌‌‌،، برای عاشق شدن ، دوست داشتن کافی نیس اندکی خریت به علاوه گذشت به میزان لازم هم باید بهش اضافه کرد:) ‌تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی، یه بار خودتو برای انتخابِ اشتباهت ببخشو تمومش کن‌‌،، 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدیریت شهری

به نظرم بعضی رشته‌ها دانشگاه براشون خیلی مهم‌تره تا بقیه. مثلا درمورد رشته خودم مطمئنم اگر مثلا دانشگاه یزد میزدم مثلا، اون‌قدر بازدهی نداشتم و دریافت نداشتم از سمت اساتید و فضای دانشگاه که الان. ولی این میزان برای بقیه رشته‌ها فرق میکنه به‌ نظرم.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
منم اهوازم رتبه چن باید بیارم ک شهر خودم قبول شم؟   رشته فلسفه میخام

اطلاعی ندارم عزیزم 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨
2728

مددکاری اجمتماعی تا لیسانس خوندم کنکور وزارت بهداشت رو دادم دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی دانشگاه تهران

فوق لیسانس اولم رو رفاه اجتماعی خوندم دانشکده علوم اجتماعی تهران 

فوق لیسانس بالینی خوندم دانشگاه ازاد

دکترای علوم اعصاب خوندم دانشگاه علوم پزشکی ایران ترم دوم انصراف از تحصیل زدم .همسرم راضی نبود درس بخونم . چندین سال با مدرک مددکاری اجتماعی کار کردم بعد از ازدواجم همسرم گفت که لازم نیست کار کنی و البته کارمند خودش هم بودم . یعنی رییسم بود که ازدواج کردیم الان هم خانه دارم ولی هر موقعی که نیاز باشه کاری رو انجام بدم با این تحصیلاتم میتونم. میتونم کلینیک تاسیس کنم تمامی کلینیک های مجوز از بهزیستی رو میتونم بگیرم . از وزارت کشور هم میتونم مجوز بگیرم .ولی خب زندگیم مهم تره همسرم ارامشمون خانوادمون فعلا توی خونه ام تا خدا چی بخواد

ببخشید با چه رتبه ای؟ نظام قدیم یا جدید؟

نظام قدیم 

5200

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨
منم اهوازم رتبه چن باید بیارم ک شهر خودم قبول شم؟   رشته فلسفه میخام

سلام همشهری

ان شا ا..قبولی من شیمی خوندم یه شهر نزدیک اهواز

دبیری قبول شدم رشته ام رو دوست نداشتم نرفتم برا دبیری

2706