2204
عنوان

رشته تحصیلی تون چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1283 بازدید | 93 پست

مددکاری اجمتماعی تا لیسانس خوندم کنکور وزارت بهداشت رو دادم دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی دانشگاه تهران

فوق لیسانس اولم رو رفاه اجتماعی خوندم دانشکده علوم اجتماعی تهران 

فوق لیسانس بالینی خوندم دانشگاه ازاد

دکترای علوم اعصاب خوندم دانشگاه علوم پزشکی ایران ترم دوم انصراف از تحصیل زدم .همسرم راضی نبود درس بخونم . چندین سال با مدرک مددکاری اجتماعی کار کردم بعد از ازدواجم همسرم گفت که لازم نیست کار کنی و البته کارمند خودش هم بودم . یعنی رییسم بود که ازدواج کردیم الان هم خانه دارم ولی هر موقعی که نیاز باشه کاری رو انجام بدم با این تحصیلاتم میتونم. میتونم کلینیک تاسیس کنم تمامی کلینیک های مجوز از بهزیستی رو میتونم بگیرم . از وزارت کشور هم میتونم مجوز بگیرم .ولی خب زندگیم مهم تره همسرم ارامشمون خانوادمون فعلا توی خونه ام تا خدا چی بخواد

ببخشید با چه رتبه ای؟ نظام قدیم یا جدید؟

نظام قدیم 

5200

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

منم اهوازم رتبه چن باید بیارم ک شهر خودم قبول شم؟   رشته فلسفه میخام

سلام همشهری

ان شا ا..قبولی من شیمی خوندم یه شهر نزدیک اهواز

دبیری قبول شدم رشته ام رو دوست نداشتم نرفتم برا دبیری

2050
باورت میشه رشته ام یه چیزی بود که اگر بگم آشنا توی سایت باشه منو میشناسه چون توی ایران خیلی کم ...

بدرد میخورد حالا یا ن

اگه جوابتو ندادم بدون تو کلاس من نیست جوابتو بدم پس حرص نخور😁
باورت میشه رشته ام یه چیزی بود که اگر بگم آشنا توی سایت باشه منو میشناسه چون توی ایران خیلی کم ...

کنکجکاوم کردییی  بگو زود پاک کن

بیخیالِ دنیا بابا جان     بخند گیانم      https://t.me/ash_mast
بله همون جندی شاپور درسته مگه اسم جدیدش چمران نیس؟

نمی‌دونم والا برادرم مهندسی چمران گرفت

این روزا با بیماری سختی دست و پنجه نرم میکنم دوست خوبم اگه میشه برای آرامشم یه صلوات بفرست ممنونم ازت🖤
2051