2726
عنوان

بنظرتون حق دارم ناراحت باشم یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 72 پست
مامانم یادم داده هرچی ام شد احترام شوهرتو حفظ کن.من بهش احترام پیزارم این پررو میشه

عزیزم بعضی مردا فکر میکنن تو جمع باید خانوماش امر و نهی کنن جلو خانواده شون ....تا مثلا بگن خانومش ازش حساب میبره....اینا نمیدونن این کار ا فقط شخصیت خودشون تو جمع بد جلوه میدن اینا از بی تجربه گی.....تازه ازدواج کرده راه و رسم زن داریا بلد نیس ....سنش هم زیاد نسبت شما فک میکنه باید امر و نهی کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بعضی مردا فکر میکنن تو جمع باید خانوماش امر و نهی کنن جلو خانواده شون ....تا مثلا بگن خانومش ا ...

امرو نهی با بد حرف زدن فرق داره،مثلا چی میشه بالحن خوب بگه پاشو چایی بیار

کنه نباش😏کنه ها جاشون مشخصه:آشغالدونییی😏
2728
امرو نهی با بد حرف زدن فرق داره،مثلا چی میشه بالحن خوب بگه پاشو چایی بیار

عزیزم اون داداش یا بزرگتری بعدش کنار میکشید باهاش حرف میزد اخه این کارا رسم زن داری نیس...خب دعوا کنی با طرف که چی بهشه

اخه گفتی مامانم یادم داده مردا هرچی بگن احترامشون واجبه

خب اره.مامانم بخاطر من و داداشم طلاق نگرفت،بابا م خونه جدا گرفته برای زناش

نبابا همیشه همینه وقتی یکیو میبینه هرچی دلش خاست میگه منم ناراحت میشم.

عزیزم باهاش صادقانه حرف بزن وحرف دلت بگو تا بداند بگو منم شخصیتی دارم من داداش بزرگم جلو شوهرم ابروم میبرد حتی میگفت به شوهرم زنت رو نده شوهرم سرش تکان میدادمیگفت باشه ولی هرکاری میکنه با مشورت من بازم داداشم اختلاف اخر به شوهرم گفتم من نمیتوانم به داداشم بگم تو بهش بگو به تو هیچ ربطی ندارهدمسایل زندگی مان شوهرم هم بعد از چند مدت گفت چون واقعا دیگه رو اعصابمان بود چون زنش عرصه نداشت داشته های من زیر سوال میبرد شوهر من برادرزنش خواهرشوهرم هم عروسمان هست برای همین  شوهرم میگفت خواهر من خنگه حتی داداشم پی برده بود اخه حسودی داداشم میترکید چرا من زرنگ زنش خنگ با گل به گل هستیم حسودیش برای همین زیاده الان دیگه حرفی نمیزنه دهنش شوهرم بست 

دوستان برام دعا کنید بعد ازسالها غریبگی وغربت برگردم حداقل نزدیکترین شهرم منو فرزندانم درخواست دعا تک تک تان راداریم وپسر۵ ساله ام هم زودتر صحبت بیفته یک ادم دلشکسته غریب عریب 
عزیزم باهاش صادقانه حرف بزن وحرف دلت بگو تا بداند بگو منم شخصیتی دارم من داداش بزرگم جلو شوهرم ابروم ...

شوهرمن حرف تو کلش نمیره

شوهرمن حرف تو کلش نمیره

پس بی محلی کن چند وقت تا ناراحتیت بفهمه خودش بیاد نزدیکت تا بعد حرف دلت بزنی یا بهترین موقع شب هنگام نزدیکی بگو بگو من خیلی دوستت دارم اما بعصی اوقات خیلی دلم از حرفهات عذاب میکشم اون موقع بهترین موقعه که اقایون مثل موم تو دست ادم هست

دوستان برام دعا کنید بعد ازسالها غریبگی وغربت برگردم حداقل نزدیکترین شهرم منو فرزندانم درخواست دعا تک تک تان راداریم وپسر۵ ساله ام هم زودتر صحبت بیفته یک ادم دلشکسته غریب عریب 
2706