2726

یه کاری موفق شدم انجام بدم کارگزارم خیلی خوشحال شد گفت دمت گرم یهو بوسم کرد من جا خوردم بعد دیدم با همه اعضای گزوه همینه  ولی من اکی نیستم  گفت شما مثل خانواده  من هستید  مثل خواهرم بوست کردم.  من روشن فکر هستم ولی دز این حدم اکی نیستم هم به خاطر کرونا هم دوست ندارم امیدارم دیگه تکرار نکنه  ولی حس بدی دارم نمیدونم چرا🥺حتی دیدم زنای متاهل هم بغلش میکنند 😶😶

😎💚🐬

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این دیگه دروغه😑

دختری هستم پر از ارزو و امید به این زندگی💛میدونم همه انچه که می خواهم یقین پیدا میکنهه در نزدیک ترین زمان🧡تو اون سالن که صدای پاهایم طنین انداز شده است قدم بر میدارم💙مایه افتخارم مادر و پدر عزیزتر از حونم میشم 💚عاشق میشم❤️مادر میشم🤍یه صلوات مهمونم کنید مرسی مهربونا

منم روشنفکر محسوب میشم اما حقیقتا منم بودم جا میخوردم شدید و برام عادی نبود... یه جوری متوجهش کن که از اینکار خوشت نمیاد

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
عزیزمکاربری منو اینجاهمه میشناسند   درد و دل کردم

ربط شناختن کاربریت با دورغ نگفتن نفهمیدم😐 

ما از نزدیک ترین فرد زندیگمونم ممکنه دروغ بشنویم اینجا که فضای مجازی 😂🤣 

بهانه میارین🤧

دختری هستم پر از ارزو و امید به این زندگی💛میدونم همه انچه که می خواهم یقین پیدا میکنهه در نزدیک ترین زمان🧡تو اون سالن که صدای پاهایم طنین انداز شده است قدم بر میدارم💙مایه افتخارم مادر و پدر عزیزتر از حونم میشم 💚عاشق میشم❤️مادر میشم🤍یه صلوات مهمونم کنید مرسی مهربونا
بهش گفتم گفت باشه من منظوری نداشتم  ولی حس بدی دارم  خیلی

حق داری. ولی اگر بهش گفتی و دیگه تکرار نمیکنه که هیچ اما اگر کرد به نظرم تو محیطی کار کن که راحت باشی

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
2706