2726
عنوان

ازدواج زن شیعه مذهب با مرد سنی مذهب

| مشاهده متن کامل بحث + 1617 بازدید | 77 پست
وقتی اینطوری میشه بچه خودش باید دینشو انتخاب کنه

بقیه رو نمیدونم اما من وظیفمه خودم ب همراه همسرم راه درستو نشون بدیم تا دچار اختلال نشه و بهترین دین هم شیعس 

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) و خونه دار شدن من صلوات بفرستیدلطفا😍😍 ۱۴۰۱/۳/۱۲💘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توضیح میخوام

اینکه با کسی ازدواج کنی که دین دیگه ای داشته باشه.راحترین تا اینکه با یه هم دین ازدواج کنین که به ظاهر هر دوتون مسلمانید و هرکدوم خودتون رو به حق میدونید بحث زیادی پیش میاد وهیچی طرفی از عقیدش کوتاه نمیاد

یه مورد میشناسم خانومه میخواست اسم دخترشو بزاره فاطمه خانواده شوهرش اینا نمیزاشتن! خلاصه باهاش باید ...

ینی اهل سنن فاطمه نمیذارن؟؟ پس چرا ما فقط تو خانواده دوتا چهار تا فاطمه داریم خاله عمه دخترخاله دختر عمو

2728
بقیه رو نمیدونم اما من وظیفمه خودم ب همراه همسرم راه درستو نشون بدیم تا دچار اختلال نشه و بهترین دین ...

شیعه دین نیست مذهبه 

محض اطلاع

یه ازمون مهم دارم خودم کاربریمو بستم 😎 سراپا اگر زرد و پژمرده ایم     ولی دل به  پاییز  نسپرده ایم 😌😌.    «ناصر عبداللهی»
[QUOTE=224099801]نکن من زن اتئست ویهودی میشم زن سنی نمیشم[/QUOTE مگه سنی ها چشونه؟ 

سنی ها هیچیشون نیست من دیدم که سر عقیده ای که دارن گذشت نمیکنن و کوتاه نمیان مرده میگه اسم پسرمو میذارم عثمان زنه میگه نه من میخام بذارم علی صبح تا شب میزنن تو سر کله هم.بعدم بچه شیعه میشه چون عقیده مادرشو قبول می‌کنه 

ینی اهل سنن فاطمه نمیذارن؟؟ پس چرا ما فقط تو خانواده دوتا چهار تا فاطمه داریم خاله عمه دخترخاله دختر ...

چرا نمیذارن حتی علی و حسینم میذارن 

حرف خاله خانباجیارو باور نکن که حتی درباره ی مذهب خودشونم اطلاعات درست درمونی ندارن

یه ازمون مهم دارم خودم کاربریمو بستم 😎 سراپا اگر زرد و پژمرده ایم     ولی دل به  پاییز  نسپرده ایم 😌😌.    «ناصر عبداللهی»
اینکه با کسی ازدواج کنی که دین دیگه ای داشته باشه.راحترین تا اینکه با یه هم دین ازدواج کنین که به ظا ...

شاید

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
اینکه با کسی ازدواج کنی که دین دیگه ای داشته باشه.راحترین تا اینکه با یه هم دین ازدواج کنین که به ظا ...

ولی اینکه میگید به ظاهر هر دو مسلمان اند حرف خوبی نیست.

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
بقیه رو نمیدونم اما من وظیفمه خودم ب همراه همسرم راه درستو نشون بدیم تا دچار اختلال نشه و بهترین دین ...

اون دچار اختلال نمیشه وانتخابشو می‌کنه.شماو همسرت دچار اختلاف دائمی میشین

ینی اهل سنن فاطمه نمیذارن؟؟ پس چرا ما فقط تو خانواده دوتا چهار تا فاطمه داریم خاله عمه دخترخاله دختر ...

نمیدونم والا. خانومه خواب دیده بود اسم دخترشو بزاره فاطمه زهرا، خانواده همسرش مخالفت کردن. اهل سنت کورد بودن

2706