2726
عنوان

ازدواج زن شیعه مذهب با مرد سنی مذهب

| مشاهده متن کامل بحث + 1621 بازدید | 77 پست
نکن من زن اتئست ویهودی میشم زن سنی نمیشم

اتئست چیه

لطفا سه تا صلوات برام بفرست و دعا کن به خواستم برسم ممنون🌻🌷اون تاریخیم که زدم کار دارم.   فقط ساعت ۶ جوابتون میدم فقط ساعت ۶ پیام بدید چون استرس میگیرم شاید پیام دادید منتظرید😊😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به این چیزا فکر نکن 

الان دیگه این چیزا اصلا مهم نیست و چیزای پیش پا افتاده هست 

مهم تفاهمه و اینکه چقدر همدیگه رو دوست دارید

شما نمازتو دست پیش خدا با دست باز بخون

اون دست بسته 

خب بچه خودش مذهبشو انتخاب می کنه مگه قراره پدر و مادر انتخاب کنن 🧐

پس نقش والدین تو تربیت بچه چی میشه؟؟؟ شما بعنوان والدین باید خوب و بد رو به بچتون یادبدید ... 

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) و خونه دار شدن من صلوات بفرستیدلطفا😍😍 ۱۴۰۱/۳/۱۲💘

تو کشورهای دیگه مثل عراق اینطور ازدواجا مرسومه و مشکلی باهاش ندارن تو ایرانم شهرایی که سنی نشین دارن باز هست کم و بیش مشکلی هم باهم ندارن

ولی من دیدم اینطور ازدواج رو که همش باهم درگیر بودن اخرم طلاق

منکه نتونستم بابام و راضی کنم🤣

البته چون هر دو اسلام هست هیچ مشکل شرعی نداره

اگه زیاد مذهبی نیستید جفتتون مشکلی نخواهید داشت

مثلا ما شیعه ایم ولی کدومش و رعایت میکنیم😅

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
نفهمیدی یا فهمیدی توضیح میخای

توضیح میخوام

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.

شما اول مطمئن شو هم خودت مذهبی باشی هم اون پسر 

صرفا عقایدتون از رو تعصب نباشه 

و بعدشم حتما باید با خانواده ها به تفاهم برسید تو عقاید.

اگه خانواده ها نپذیرفتن رابطه رو تموم کنید 

2706