2726
عنوان

ازدواج زن شیعه مذهب با مرد سنی مذهب

1615 بازدید | 77 پست

سلام خوب هستید من چن ماهی است با کسی دوست هستم و ایشون قصد ازدواج با من رو دارن پسر خیلی خوبی هم هستن ولی ایشون سنی هستن منم شیعه خواستم بپرسم حالا اگر تونستیم خانواده رو راضی کنیم اینکه ما باهم دیگه جور شیم مسکلی نداره حکمش رو کسی میدونه در ضمن خانواده من هم کلا خیلی مذهبی هستیم 

نام کاربریم و .. رد گم کنیه، واقعی نیستن..!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چون خانوادت مذهبی هستن بنظرم نه بهتر که نشه چون پسر خیلی اذیت میشه

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
نکن من زن اتئست ویهودی میشم زن سنی نمیشم

چی میگی؟؟؟؟

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.

یه مورد میشناسم خانومه میخواست اسم دخترشو بزاره فاطمه خانواده شوهرش اینا نمیزاشتن!

خلاصه باهاش باید طی کنی سر بچه ها مشکل دار نشین

اون صد در دص دلش میخواد بچه هاش سنی باشن

2706