2204
عنوان

ازدواج زن شیعه مذهب با مرد سنی مذهب

599 بازدید | 77 پست

سلام خوب هستید من چن ماهی است با کسی دوست هستم و ایشون قصد ازدواج با من رو دارن پسر خیلی خوبی هم هستن ولی ایشون سنی هستن منم شیعه خواستم بپرسم حالا اگر تونستیم خانواده رو راضی کنیم اینکه ما باهم دیگه جور شیم مسکلی نداره حکمش رو کسی میدونه در ضمن خانواده من هم کلا خیلی مذهبی هستیم 

سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

دینتون یکی هست مشکلی نداره. 

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست... گاهی خوشبختی لذت عمیق از نداشته هاست!            «نوعی رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 

چون خانوادت مذهبی هستن بنظرم نه بهتر که نشه چون پسر خیلی اذیت میشه

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
2050

از نظر شرعی مشکل نداره ولی کار اشتباهیه 

برو تفاوت عقاید شیعه و سنی را بخون 

یه روز شوهرم بهم گفت : میدونی چیه من اساسا از زن خوشم نمیاد....خیال نکنید همجنسگراست ، نه نیست، اون فقط یه بیمار روانیه که خیلی در اجتماع معقول رفتار میکنه، موجودی که به شدت کم حرفه و هیچی خوشحال یا ناراحتش نمیکنه.
نکن من زن اتئست ویهودی میشم زن سنی نمیشم

چی میگی؟؟؟؟

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.

یه مورد میشناسم خانومه میخواست اسم دخترشو بزاره فاطمه خانواده شوهرش اینا نمیزاشتن!

خلاصه باهاش باید طی کنی سر بچه ها مشکل دار نشین

اون صد در دص دلش میخواد بچه هاش سنی باشن

نکن من زن اتئست ویهودی میشم زن سنی نمیشم

اتئست چیه

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا سه تا صلوات برام بفرست و دعا کن به خواستم برسم ممنون🌻🌷اون تاریخیم که زدم کار دارم.   فقط ساعت ۶ جوابتون میدم فقط ساعت ۶ پیام بدید چون استرس میگیرم شاید پیام دادید منتظرید😊😅

به این چیزا فکر نکن 

الان دیگه این چیزا اصلا مهم نیست و چیزای پیش پا افتاده هست 

مهم تفاهمه و اینکه چقدر همدیگه رو دوست دارید

شما نمازتو دست پیش خدا با دست باز بخون

اون دست بسته 

2051