2733
2734
عنوان

سهمیه کنکور

55 بازدید | 6 پست

بچه ها اگه یکی داییش شهید باشه بعد فرزندی هم نداشته باشه که از سهمیه‌ایثارگیریش استفاده کنه 

میشه از سهمیه داییش استفاده کنه؟

تا توانی دلی بدست اور. دل شکستن هنر نمی باشد🌱امروز مال توئه.قشنگش کن، دقیقا عین خودت🌱زندگی کتابی است پر ماجراهیچگاه آن را به خاطر یک ورقش دور مینداز...🌱 و زخمِ هر شکستِ من، حضور یک جوانه شد....🌱🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.