2726
عنوان

چگونه مغرور باشیم؟

158 بازدید | 12 پست

یا چگونه مغرور به نظر برسیم.

راهکار بدید، می‌خوام انجام بدم.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸

باکسی زیاد گرم نگیری اصولا میگن مغروره 

درکل معنای مغرور ی چیز خاص دیگست 

مغرور ینی خوشت نیاد از کسی پول بگیری یا محتاج کسی باشی.یا وقتی حرفی زدی دوس نداشته باشی حرفت زمین بیوفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ی دوست دارم خیلی مغروره مثلا زود سین نمیکنه با هرکسی دوست نمیشه خیلی خودشو سطح بالا میبینه اگه د ...

این مغرور بودن نیست این عند عوضی بودن بنظرم البته معذرت میخوام من با همچین آدمی که میتونه جواب پیاممو بده و نمیده محل نمیزارم .چه برسه بخواد دوستم باشه 

چرا میخوای مغرور باشی؟🤔

امروز یه جریانی شد به این نتیجه رسیدم، که غرورم باید بالاتر باشه.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸

درکل برای مغرور بودن و اینطور نشون دادن باید خیلی با کلاس باشی ولی خیلی جلب توجه هم نکنی . زیادم صحبت نکنی . زیاد از همه چی اظهار نظر نکنی.هیچ وقت نیازاتو پیش فرد مورد نظر بروز ندی.  

درکل برای مغرور بودن و اینطور نشون دادن باید خیلی با کلاس باشی ولی خیلی جلب توجه هم نکنی . زیادم صحب ...

من برای اینکه طرف مقابلم ازم دلگیر نشه، یا فکر نکنه که پایینتره، خودمو تا سطحش میارم پایین و همیشه هم از این اخلاقم ضربه دیدم، اما دست بردار هم نیستم.

با آدمای افاده‌ای هم دلم نمیخواد دمخور بشم.

مگر دوستایی که تو یه تراز باشیم.

من برای اینکه طرف مقابلم ازم دلگیر نشه، یا فکر نکنه که پایینتره، خودمو تا سطحش میارم پایین و همیشه ه ...

منم مثل شما هستم خانومی بهتره آدم یکم خودشو بگیره .

من توخانواده ی همسر اینجوری بودم با این حال منم خودمو میکشوندم پایین و کم کم دیدم ب من ب چشم ی ادم کم نگاه میکنن

به نظرم دو مقوله جداست.

بله جداست.

آدم مغرور از بالا به همه نگاه میکنه.

ولی آدمی ک عزت نفس داره خودشو با بقیه یکسان میدونه،

با این تفاوت ک حریم و خط قرمز داره و برای خودش و دیگران احترام قائله.

هنوز همه ی چیز هایی که نیست، در یادِ من است..
بله جداست. آدم مغرور از بالا به همه نگاه میکنه. ولی آدمی ک عزت نفس داره خودشو با بقیه یکسان میدونه ...

درسته،خوب گفتی گاهی با بعضی ها برای تعیین خط قرمز باید با غرور برخورد کرد.