2410
2553
عنوان

ممکنه ک کرونا گرفته باشم؟

113 بازدید | 16 پست

امروز دوستم مریض بود فک کنم کرونا گرفته بود باهم بیرون رفته بودیم اولا خوب بودا یدفعه حالش بد شد نمیتونستم تکو تنها تو خیابون ولش کنم به داداشش زنگ زدم داداشش دیر اومد و من مراقبش بودم

ممکنه مثلا توی 1 ساعتی ک باهاش بودم ازش کرونا بگیرم؟ هر دو دو تا ماسک زده بودیم 

همه چی درست میشه دقیقا 32ام این ماه ساعت 25

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

[QUOTE=224098560]من شاغل بیمارستانم بین مریضهای کروناییم..... اگه اینطوری باشه که ماهمش باید مریض باشیم میگم من اصلاناندارم کل بدنم کوفته است واستخونام دردمیکنه قفسه سینم دردنیکنه تپش قلبم یهوومیره بالا.ونفسم میگیره همش خوابم میادعطسه میکنم وگلوم میخاره وابریزش کمی دارم وبه شدت عصبی وحالت ناامیدی دارم ب نظرت کروناست؟

خیلی ممکنه گرفته باشی چون کنارش بودی مگر اینکه بعد اومدن خونه همه لباسات رو کنده باشی و ضدعفونی کرده ...

عاره لباسامو کلن دراوردم

من شاغل بیمارستانم بین مریضهای کروناییم..... اگه اینطوری باشه که ماهمش باید مریض باشیم همین رعایت کن ...

مرسی گلم انشاء..  شما و خونوادت همیشه سلامت باشین💓

[QUOTE=224098560]من شاغل بیمارستانم بین مریضهای کروناییم..... اگه اینطوری باشه که ماهمش باید مریض با ...

سردرد چی نداری؟

من تابستون کرونا گرفته بودم سردرد وحشتناک داشتم هوای بیرون برام یه بوی خاص میداد خودت قشنگ متوجه میشی هوا یه بوی دیگه میده یکم که بگذره سردرد و بدن درد و سرفه و اب ریزش بینی و لمس شدن بهت دست میده

لمس شدن منظورم اینه یجورایی بی حس میشی

چشایی و بویایی رو کلن تا یکی دو ماه از دست میدی

اینا تمام علائمی بود ک من داشتم به ترتیب برات بیان کردم امیدوارم کمکت کرده باشم هر چن کرونا همه رو یجور نمیگیره

2706