2733
2739
عنوان

پاشید بیاین بحرفیم

260 بازدید | 32 پست

چخبر چیکارا میکنین؟! خیلی وقت بود تاپیک نزدم تو نی نی سایت حوصلم سر رفت گفتم بیام تاپیک بزنم..

میخوام برم موهامو اتو بکشم امروزو یکم صافو صوف کنم موهارو یه صفایی بدم ولی تنبلیم میشه..😐😂

فدای تويی که اگر تو همه دنیاواست جا نباشه!تو قلب من، اندازه تموم دنیاواست جا هست :..♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه کی میخوای صاف و صوف کنی ناقلا😜 هوم🧐😂😂

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
2728

کار خاصی نمی کنم کتاب خوندم و الانم دارم تلاش می کنم پاشم ورزش کنم ولی کرسی نمیزاره🥴

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

منم بافت زدم موهامو از کففففقف سرر سر درد دارم الان😟

هیچ خوش خبریییییی کنج دلی😁

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 

خسته

چرا باید یه شیفت انقدر احمقانه بااااشه

بعد همراه بزنه تو گوش تویی که تقصیر نداشتی و بگن حق بده بهش😐😐

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨
2738
واسه کی میخوای صاف و صوف کنی ناقلا😜 هوم🧐😂😂

شب شوهری میاد😂 برا اون

فدای تويی که اگر تو همه دنیاواست جا نباشه!تو قلب من، اندازه تموم دنیاواست جا هست :..♥️♥️
کار خاصی نمی کنم کتاب خوندم و الانم دارم تلاش می کنم پاشم ورزش کنم ولی کرسی نمیزاره🥴

واااای عاشق کرسیم ولی ما تو خانوادمون هیییشکی نمیزاره☹️ میتونم بیام بغلت🙁😂😂😂

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
اسی لینک حذف تاپیک رو بدی هیشکی نمیده بهم😔😔

من لینکو ندارم عزیزم داشتم میدادم بهت

منم بافت زدم موهامو از کففففقف سرر سر درد دارم الان😟 هیچ خوش خبریییییی کنج دلی😁

الهی شکر😍

آره منم موهام حساسه یکم با کش ببندم سر درد میگیرم

شب شوهری میاد😂 برا اون

شوهرم نداشتیم واسش صاف و صوف کنیم بشیم دلبر بلا مثل فاطی بلا😂😂😂

2706