2737
2734
من دخترم ازبچگی سرلباس لجبازبودبهم نچسبه این اینجورواون اونجوره امادرحدمتوسط هست 

لج نکن باهاش فقط دوتا لباس جلوش بزار وبهش بگو انتخاب کن من هم از اول عادتش دادم 

عشق جان❤فقط پیش تو آرومم  فقط باتوجهان خوبه   چه قدربدعادتم کردی  نباشی حالم آشوبه😍😍

باید سلیقه به خرج بدی

خیلی ها هستند کلی لباس میخرن ولی همه اش با بی سلیقگی

کلی پول هدر میدن و آخرش بچه انگار نا مرتبه

پسرت ۴ سالشه یه ۳ تیکه لی براش بخر برای بیرونش

شلوار کتان با هودی خوشگل میشه

سعی کن رنگها رو ست کنی من حتی جوراب رو هم ست میکنم برای بچه هام😁

به نظرم همه‌ی ما باید این شعر مولانا رو سرلوحه‌ی زندگیمون قرار بدیم   هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر..آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم ..هر لحظه که می کوشم در کارکنم تدبیر..رنج از پی رنج آیدزنجیر پی زنجیر ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دخترم ازبچگی سرلباس لجبازبودبهم نچسبه این اینجورواون اونجوره امادرحدمتوسط هست 

دقیقا به خود بچه هم ربط داره.

دختر بزرگه من الان ۵ سالشه از قبل هم وقتی لباس تنگ و اندامی میپوشوندمش پاش عرق سوز میشد یا خودش سختش میشد.

دختر کوچیکم ۳ سالشه نیم وجب قدشه خودش میره ساپورت و سارافون میپوشه موهاشم شونه میکنه کش میاره شِویدهاشو ببندم😂😂😂

دختر بزرگم همیشه تیپ لَش میزنم براش

دختر کوچیکه تیپ اندامی و جوراب شلواری

دخترم پنج سالشه ولی لباس خوب کم پیش اومده تنش کنم اکثرا لباسی ک تو خونه تنشه بیرونم همون را تنش میکنم ولی اطرافیانم اینطوری نیستند خیلی به لباس بچه هاشون اهمیت میدند 

خاص فقط خداست❤️
2728

ببین هر بچه ای یه جور لباس بهش میاد مثلا پسر من اصلا از این شلوار مام ها بهش نمیاد اصلا ها ولی عوضش شلوار جذب هزار ماشالا مثل این مدلاش میکنه ک تو اینستاس الان همه شلواراش جذبه

شماهم امتحان کن که چی بهش میاد چندتا لباس رو باهم بپوش ببین سبکش چطوره

دخترم پنج سالشه ولی لباس خوب کم پیش اومده تنش کنم اکثرا لباسی ک تو خونه تنشه بیرونم همون را تنش میکن ...

ببین سعی کن لباس خونگیش کم کنی تا بتونی لباس بیرونی براش بگبری حالا من دخترم لباس خونگیش درحد چهار چنچ تا هستن ولی بیرونی خداروشکر خوبه سعی میکنم تکراری نیارم براش

عشق جان❤فقط پیش تو آرومم  فقط باتوجهان خوبه   چه قدربدعادتم کردی  نباشی حالم آشوبه😍😍
ببین هر بچه ای یه جور لباس بهش میاد مثلا پسر من اصلا از این شلوار مام ها بهش نمیاد اصلا ها ولی عوضش ...

ان شالله منم تو عید برا دخترم دوتا شلوار چذب میگیرم خیلی دوسشون دارم

دخترم پنج سالشه ولی لباس خوب کم پیش اومده تنش کنم اکثرا لباسی ک تو خونه تنشه بیرونم همون را تنش میکن ...

خب چندتا خوبشو نگه دار برا بیرونش فقط بپوش ک زود ب زود کهنه نشه تا کثیف هم شد با مایع مخصوص بشور رنگ و روش نره

2738
ببین سعی کن لباس خونگیش کم کنی تا بتونی لباس بیرونی براش بگبری حالا من دخترم لباس خونگیش درحد چهار چ ...

نمیتونم برای لباس خیلی هزینه کنم واسه همین مجبورم  😞

خاص فقط خداست❤️
خب چندتا خوبشو نگه دار برا بیرونش فقط بپوش ک زود ب زود کهنه نشه تا کثیف هم شد با مایع مخصوص بشور رنگ ...

لباساش را سعی میکنم تمیز نگه دارم ولی به خاطر اینکه نمیتونم خیلی برای لباس هزینه کنم مجبورم اونی که تو خونه میپوشه را تنش کنم هم تو خونه هم بیرون 

لعنت به بی پولی

خاص فقط خداست❤️
لباساش را سعی میکنم تمیز نگه دارم ولی به خاطر اینکه نمیتونم خیلی برای لباس هزینه کنم مجبورم اونی که ...

ان شاالله بتونی بهترینارو براش تهیه کنی

اگه چرخ خیاطی داری میتونم کمکت کنم براش لباس بدوزی

ان شاالله. اگه یکم خیاطی بلد باشی با نیم متر پارچه میتونی براش لباس بدوزی خییییلی ب صرفه میشه

ن ولله بلد نیستم

2706