2410
2553
عنوان

بعضی وقتا یه صداهایی میشنوم...

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم قبلن خونه قبلیم  شبیه ی مرد بود ک قد بلند بودو همیشه هم از اتاق خوابمون میومد وهمیشه حوله حموم شوهرمو ک از این کلاه دارا بود میپوشید و میومد دراز مکشید روم قشنگ حس میکرد بعد بلند میشد میرفت تو اتاق خواب باز ...اون روزا تو اون خونه خعلی حس بدی داشتم 

تن مردو نامرد یکیست زمان میگذرد بفهمی مرد کیست
2720
بختکه منم چندبار اینطوری شدم خیلی بده اگه طولانیم بشه آدم مبره تو کما،،،چون علمیش اینه ک مغز میخوابه ...

من سعی میکردم دست و پاهامو تکون بدم خودش یدفعه درست شد

2714

ناراحتی اعصاب روان احتمالا 

روانپزشک مراجعه کن 

من مبتلا به بیماری ماکولار هستم اگر دوستی به این بیماری مبتلا هستن درخواست بدن تو تلگرام گروه داریم و تجربیاتمون رو در اختیار هم میذاریم                            الیف شافاک یجا میگه؛"به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو!بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو...نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود، از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد؟!"فراموش نکن وقتی خدا میخواد یه شروع دوباره بهت بده معمولا با یه پایان شروع میشه برای همین دَر های بسته ی زندگی یه نشونه است! نشونه ی اینکه دَرهای دیگه داره برات باز میشه! به خدا اعتماد کن...🌸برای سلامتی امام‌ زمان  و تعجیل در ظهور شون صلوات 🍀🌸 
2706