2726
عنوان

کمکم کنین خیلی ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم نگران نباش کلا تو نت هرچی سرچ کنی اخرش ب مرگ ختم میشه😂😂😂

اول بگم ک من عمم تنبلی تخمدان داشت و گفتن بچه دار نمیشی الان ماشالله ۳بچه بزرگ داره،

اگ از حالا پیگیری کنی هیچی نمیشه

من یه مدت داشتم،تنبلی تخمدان ارثیه و باید برای درمانش سبک زندگیتو تغییر بدی،ببین تنبلی تخمدان از سردی رحم میاد تو باید همیشه گرم نگه داری رحمتو،با غذاهایی ک میخوری 

باید ورزش کنی و چاق نشی هیچوقت،خوراکی های طبع سرد نخور(به حداقل برسونش مثلا لبنیات سعی کن زیاد نخوری اگ میخوری با نعناع بخور ک طبع سردشو بشکونه)سعی کن ظرف ک میشوری نچسبی ب سینک ظرفشویی لباست خیس نشه کلا اون ناحیه شکم سرد نشه همیشع گرم نگهش دار،عرق رازیانه خیلی خوبه ولی قبل پریودت بخور ک دیر پریود نشی مثلا اگ قراره ۱هفته دیگ پریود شی این هفترو روزی یه استکان عرق رازیانه بخور(باعث افزایش هورمون زنانه میشه) یا میتونی از یه هفته قبل دمنوش دارچین درست کنی چون اونم واسه پریود عالیه،خیلی زیاده بخوام همرو بگم اگ دوس داشتی همراهیت میکنم عزیزم ولی نگران نباش چیزی نیست اگ مرتب پریود بشی هرماه حالا مهم نیس دقیق چه روزی بعدا باردار هم میتونی بشی گلم،بازم سوالی داشتی در خدمتم❤

2728
نه عزیزم نگران نباش کلا تو نت هرچی سرچ کنی اخرش ب مرگ ختم میشه😂😂😂 اول بگم ک من عمم تنبلی تخمدان ...

خیلی ممنونم از توضیحاتت دقیقا این کارایی که میگی نباید بکنی و میکردم مخصوصا موقع وایسادن کنار سینک لباسام خیس میشد نمیدونستم بخاطر چیه ممنون میشم بیشترم بهم بگی

اینقدر زود خودتو نباز دختر

اخه من عاشق بچه ام دو سالم ازدواج کردم الان دیگه وقت یچه دار شدنمه دوست دارم تفاوت سنیمم با بچم کم باشه امروز اینجوری بهم گفتن خیلی ناراحت شدم 

مطمنی؟اخه نوشته بود درمانی نداره 

گلم من از 14سالگی مشکل دارم تنبلی تخمدان دارم اینقدر دکتر رفتم اخرش مامای اون مطب گفت نیا به شمارم پیام بده برات نسخه مینویسم 🤣 اصلا نگفت که بچه دار نمیشه تقریبا پنج ساله این مشکلو دارم یه بارم عمل کیستو کردم هرسال کیست دارم نصف تو نترسیدم 

2706