2737
2734

زیاد جیش ریختی خراب شده

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حس میکنم قسمت تی یه خطی هست که زرد شده ملوم نیس،دوباره بریز ولی فقط دو قطره

اره منم همین حس رو دارم ندارم باید بخرم 

خدایا هزاران بار شکرت😍❤پسرم تاج سرم 🫀❤️‍🔥
فک کنم هست😍.شاید عمودی گذاشتی ادرار سر خورده زرد شده،خاستی تست کنی افقی بذار.صبر کن

اره با قطره چکان افقی گذاشتم ولی نمیدونم چرا اینطوری شده 

منم حس میکنم ی خط خیلی کمرنگی هست امروز موعدمه الهی ک پریود نشم و خطش واقعی باشه

2738
زیاد جیش ریختی خراب شده

چقدر باید بریزه؟شاید باورت نشه من اقدامم ولی از بیبی چک اصلا سردرنمیارم😁

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

قطره چکان داره چندتا قطره می‌ریزی 

منم با قطره چکان ریختم اینطوری شده

منفیه

شوهرم زندگیمه❤️دنیامه❤️نفسمه❤️.😍11 سال خون دل خوردم تا شدی مال خودم عزیزترینم😍 🥰                    خدااااا جونم ثانیه به ثانیه مواظب عشقم باش❤️ سپردمش دست خودت. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

عزیزم😅😅 اشکال نداره 

یه روز مونده به موعودت تست بخر از داروخانه 

دو سه قطره از جیشت رو بریز تو قسمت گود بیبی چک اگه دو تا خط شد حامله ای🥰

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
عزیزم😅😅 اشکال نداره  یه روز مونده به موعودت تست بخر از داروخانه  دو سه قطره از جیشت رو ...

مررررررسییییی😅😍

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد