2733
2734

بابا تموم شد دیگه بیخیال شین دیکه

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اوووف این روز زن چه بلای خانمان سوزی بود که بعد دو روز هنوز پس لرزه هاشو تو سایت داریم🙄

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2738

تموم شد بابا 

چقد درگیر روز زن کردین خودتونو 

اعصابی برا خودتون نذاشتین که

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

برو برای خودت یه کادوی خوب که دوست داری بخر با یه کیک کوچیک. بیا خونه. چای آماده کن با کیک بیار. کادوتم بیار. گفت اینا چیه بگو هی منتظر بودم روز زن رو بهم تبریک بگی دیدم برات مهم نیستم خودم به فکر افتادم. در همین حد بدون جنجال. هم میفهمه برات مهمه هم اینکه برا خودت ارزش قایلی

به خاطر یه روز زندگی تون رو بد نکنین بابا به خدا ارزش نداره ...

کاش می گفت تبریک ولی وقتی نگفته چه دلیلی داری کش بدی موضوع رو ...بابا دنیا دو روزه نزار یه روز و بی دلیل ناراحت و کسل کننده بگذره 

@f___a    نهضت همچنان ادامه دارد

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2706