2737
2734
عنوان

خانما هر سوالی در مورد اقاییون دارید بیاید بپرسید

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 98 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از دوستام میگف همسرم براش مهم نیس ک دردبکشم وازم رابطه مقعدی میخاد باید چ رفتاری کنه ک مشکلی پیش ...

😂😂😂😂سوالت 🥴

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
2731
یکی از دوستام میگف همسرم براش مهم نیس ک دردبکشم وازم رابطه مقعدی میخاد باید چ رفتاری کنه ک مشکلی پیش ...

ببخش که گزارشتو زدم شان زن بودنتو اوردی پایین.حیا هم خوب چیزیه

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

تاپیک اخرم در مورد خواستگارم هست ؟

خواستگاری که ازش میپرسیم 

اگر عصبانی بشی چه کار میکنی ؟

با سادگی خاصی میگه : فحش میدم ، میزنم 

بعد تعجب منو دید 

گفت نه که بزنم ، خواهرمو میزنم 

هردومون متولد ۷۰  ، سنتی اشنا شدیم 

بهش پرو و گستاخ نمیخورد 

خیلی از من خوشش اومده بود 

وعده وعید زیاد داد برای به دست اوردن من 

طلا و کیش و...

خونه و ماشین خوب هم داشت 

هر شرطی هگ گذاشتم قبول کرد 

سوال عمیق هم نپرسید فقط گفت براش مهمه دختر به دلش بشینه 

برام زیاد جذابیت نداشت 

هنوز سواله زرام که ادم عاقل اینطوری حرف میزنه ؟؟

شما بودید چه میکردید ؟؟

هرکی جواب منطقی و دور از شوخی داره ، مچکر میشم بگه 🌹🌹🙏

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏

بچه ها میشه تو یه تاپیک دعوا نکنید خوب شاید یه سریا سوال داشته باشند.

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.

متاسفم برات

استارتر مرده

یه سوالی بپرس که ابروی خودت و بقیه زنای سایتو نبری

گزارش زدم

بر سرِ تربتِ ما چون گذری همّت خواه/که زیارتگَهِ رِندانِ جهان خواهد بود
2738
پسری که تو بچگیش عصبی باشه  وقتی ازدواج کرد هم همونطور عصبی میمونه؟

اره احتمالش زیاده 

باید یک مدت باهاش باشی تا بهتر بتونی بشناسیش 

مگه اینکه خودش تصمیم گرفته باشه این رفتارش رو کنار بذاره و قبول کرده باشه بهش اسیب میزنه

بچه ها میشه تو یه تاپیک دعوا نکنید خوب شاید یه سریا سوال داشته باشند.

ایشون که خدا یا مشاور که نیستن.ی سریا مثل اینایی که ماشینی جنس میاره زنای کوچه دورش جمع میشن از نحوه غذا خوردنشونم دارن سوال میپرسن

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
تاپیک اخرم در مورد خواستگارم هست ؟ خواستگاری که ازش میپرسیم  اگر عصبانی بشی چه کار میکنی ؟ ب ...

عزیزم ما نمیتونیم به طور دقیق بگیم ولی اگه من بودم کااااملا دورش رو یه ضرب در بزرررگ میکشیدم ولی از یه چیز این مرد خوشم اومد اینکه رک و راست میگه فحش میدم کتک میزنم خواهرمو کسی که رو خواهرش که از یه مامان بابان دست بلند هیچی بعید نیست نیدونی یاد چی افتادم یاد فیلم ملی و راه های نرفته اش که ملی از پسر پرسید سیا اگه یه چی بگی ولی بهت گوش ندم و خلاف میلت عمل کنم چی کار میکنی؟؟ اونم گفت با مشت میزنمت😏😏

متاسفم برات استارتر مرده یه سوالی بپرس که ابروی خودت و بقیه زنای سایتو نبری گزارش زدم

ب نظرم باید خود استارترو گزارش بزنیم راه رو باز گذاشته واسه ی سری کاربرا که سوالای جنسیشونو هم بیان راحت بپرسن انگار کی هست این اقا

چرا شوهر من از خانواده ش دل نمیکنه و نمیاد مستقل بشیم؟؟

خب شوهرتون از بچگی خانوادش زیاد بهش محبت کردن و وابسته خانوادش شده، معمولا مردایی که تو کودکی خانوادشون خیلی بهشون توجه نکردن تو بزرگسالی از خانواده دور میشن

ایشون که خدا یا مشاور که نیستن.ی سریا مثل اینایی که ماشینی جنس میاره زنای کوچه دورش جمع میشن از نحوه ...

نمیگم مشاورن ولی دعوا نکنید😂😂

2706