2726

بچها من پریودیم چند ماهیه بخاطر مریضیم نا منظم شده بود ولی از هفته چیش که واکسن زدم احساس پریودی دارم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینم بگم تازه پاک شده بودم رفتم واکسن زدم

یه تبریزی عاشق ❤

سلامم🌹خالم بعد از واکسن هر سه دوز بلافاصله پریود شد عادیه

همه قبلا میگفتن که واکسن عقیم میکنه ولی باروری رو افزایش میده که ...

ˡᶤᵛᵉ ... ᴬᶰᵈ ᵇᵉ ᶠʳᵉᵉ . ᶠʳᵒᵐ ᵗʰᵉ ᵇᵒᵗᵗᵒᵐ ᵒᶠ ᵐʸ ʰᵉᴬʳᵗ , ᶤ ˡᵒᵛᵉ ʸᵒᵘ ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کی گفته باروری افزایش میده؟

خالم از این بابت که بعد از واکسن پریود میشدن رفتن دکتر،دکتر بهشون گفته😇

ˡᶤᵛᵉ ... ᴬᶰᵈ ᵇᵉ ᶠʳᵉᵉ . ᶠʳᵒᵐ ᵗʰᵉ ᵇᵒᵗᵗᵒᵐ ᵒᶠ ᵐʸ ʰᵉᴬʳᵗ , ᶤ ˡᵒᵛᵉ ʸᵒᵘ ...
کلیه ام درد میکنه

عزیزم همونه شاید عفونت ادرار گرفتی مثانه و کلیته خدایی نکرده چون منم کشیدم دردشون دقبقا مثل پریودیه میزنه به کمر و زیر شکم

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت   قاضی فقط خداست قضاوت نکنیم تا قضاوت نشیم ...   

طبق چیزی ک من شنیدم واکسن نوسانات هورمونی ایجاد میکنه.

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

میگن پریودی دیرمیشه من خوشحال شدم ولی  من همونه زودمیشم هیچ تغییری نکرده

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
تا چتد وقت؟

دقیق نمیدونم   ظاهرا تا چند ماه سیستم هورمونی ب هم میریزه،، دوست من واکسن ک زد دیر پریود شد،برا منم یک مقدار دیر بود و ببخشید  رنگش طبیعی نبود   اولین سری بعد واکسن سیاه رنگ بود.

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2706