2726
عنوان

خانما اخرین حرفم با شما

110 بازدید | 12 پست

سلام دوستان عزیزم خیلی خوشحال شدم که این چند روز کنارتون بودم فهمیدم که چقد ادمای باحال و دوست داشتنی هستن تو این دنیا دوستای عزیزم منم دیگه تصمیم گرفتم برم 

تو این مدت تا تونستم در حد خودم کمکی کرده باشم براتون

اگه ازم ناراحتی از بابت من پیش اومد براتون دستتونو میبوسم و خیلی خوش حال میشم که با قلب بزرگتون ببخشین   

یاعلی مدد و خدافظ 

در اخر نی نی یارم تق کنینید که لغو کاربری شم 

زیباترین لحظه برای من نفس کشیدن نوزاد چند دقیقه ای تو دستامه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدانگهدارت 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
@نی_نی_یار_5  

@نی_نی_یار_3    

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

موفق باشید و پایدار ✌

❤🙏🏻🙏🙏لطفا برای مامان شدنم صلوات بفرستین❤🙏🙏     🌱💙🌱گذشته هایت را ببخش زیرا آنان مثل کفش های کودکی ات  نه تنها کوچیک شده اند  بلکه تو را از برداشتن گام های بزرگ باز میدارند 🌱💙🌱قوی بودن انتخاب من نیست سبک زندگیمه😐💪      دختر زمستانی شاد و پر انرژی 😐💃💃💃