2733
2734
عنوان

کسی اینجا هست با ظاهر خودش نتونه کنار بیاد؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من لاغر نیستم و وزنم 63 هست اما با این حال ارزووومه استخون بندیم و اندامم درشت باشه و اینکه مطمئن ب ...

من استخون بندی و اندامم درشت نیست اتفاقا قدم کوتاهه و تقریبا ریزه میزه هستم،ولی فرم بدنم مردونست یعنی استخون شونه هام از لگنم پهن تره

...
نه من با دخترای نچرال هم مقایسه میکنم باز زشتم،کلا زشتم و پذیرفتن این خیلی سخته برام

خب قسمتایی که باهاشون کنار نمیای رو عمل کن

ولی اینو بدون تا خودت خودتو دوست نداشته باشی حتی عملم بکنی نمیتونی با خودت کنار بیای و ایرادای جدید میگیری

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
2728
من صورتم خیلی خوشگله اما بدنم چاقه و شکم دارم. بهت حق میدم از لباس خریدن متنفرم حس بدی نسبت به زندگی ...

اوف دقیقااااااا،منم صورتم خوبه اما چاقم همش در حال رژیم گرفتنم،آرزوم شد یه غذایی رو بدون عذاب وجدان و به مقدار زیاد بخورم،لباس خریدن که متنفرم ازش از بس که چیزی اندازم ندارن

☹خودم دوس ندارم😭مخصوصا هیکلمو‌ بخاطر زایمان داغون شدم

منم مثل خودت🤦‍♀️الانکه عکستو دیدم با خودم گفتم خیلی قشنگی و خودت قبول نمیکنی حس میکنم ممکنه اطرافیان منم درست بگن 

برای هیکل برو باشگاه یا تو اسیت فیتامین فیلم تمرینا رو بگیر و تمرین کن خیلی خوبه

2738
خب قسمتایی که باهاشون کنار نمیای رو عمل کن ولی اینو بدون تا خودت خودتو دوست نداشته باشی حتی عملم بک ...

پول عمل و اینجور چیزارو ندارم بخاطر همین از خدا و این زندگی شاکیم،میگم کاش حالا که پول ندارم خدا بهم یه قیافه شیرین میداد

...
میگه پول نداره

باید کار کنه تا بتونه پول دربیاره گدر مادر منم با عمل من مخالفن خودم دارم کار میکنم تا بتونم 40تومن جراحی بینی و 5تومن فیلر رو در بیارم

پول عمل و اینجور چیزارو ندارم بخاطر همین از خدا و این زندگی شاکیم،میگم کاش حالا که پول ندارم خدا بهم ...

شرایط کار کردن هم نداری؟؟

اوف دقیقااااااا،منم صورتم خوبه اما چاقم همش در حال رژیم گرفتنم،آرزوم شد یه غذایی رو بدون عذاب وجدان ...

به خدا حسرت شلوار لی دارم 😭😭😭

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 
2706