2737
2734

از همین اول بگم لطفا نگید عکس بده چون این تاپیک جهت درد دله نه تبادل عکس

من از ظاهرم متفرررررمممم اصلا نمیتونم تصور کنم که قیافم و اندامم این شکلیه،خودمو توی ذهنم یه شکل دیگه تصور میکنم وقتی میرم جلوی آینه انگار دارم یه غریبه رو نگاه میکنم،از همون بچگی تا الان که ۲۲ سالمه این حس رو نسبت به خودم داشتم و عوض هم نشده

قیافم زشته و اندامم مردونه و زشته(منظورم چاقی و لاغری نیست،استخون بندی رو میگم)

هیچکس تاحالا ازم تعریف نکرده حتی خانوادم،از مهمونی و جمع فراریم،توی عروسی ها همش خودمو قایم میکنم

مشکلات دیگه ای هم دارم مثل فقر و هزارجور بدبختی دیگه ولی همش میگم من که انقدر فقیر و بدبختم کاش یه ظاهر معقول داشتم،خسته شدممم

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم با تو همدردم ولی با این تفاوت که بهم میگن قشنگم ولی حس میکنم برای مسخره کردن میگن

ایراد ما اینکه صورت نچرال خودمونو با صورت عملی بازیگرا و مدلا و بلاگرا مفایسه میکنیم

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
2738

من صورتم خیلی خوشگله اما بدنم چاقه و شکم دارم. بهت حق میدم از لباس خریدن متنفرم حس بدی نسبت به زندگی دارم 😭😭😭

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 

عزیزم تو ایران هیچ کس ازت تعریف نمی کن اصلا توقع تعریف از خودت از نزذیکترین افرادت نداشت باش چون این خصلت تو ایرانیها نادر بعدش من خودم با قدم کنار نیومدم هیچ وقت مادرم تو بچگیم بهم نگفت نازی بامزی ولی واقعا قیافع ام بد نیست

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!

من لاغر نیستم و وزنم 63 هست اما با این حال ارزووومه استخون بندیم و اندامم درشت باشه

و اینکه مطمئن باش این فقط حس خودته و همه تو چشم یه نفر خیلی خاص و زیباترینن

هیچکس خودش از خودش راضی نیست 

تصورم از مردای نی نی سایتی مثل پروفایلمه🤕🤒🤢
منم با تو همدردم ولی با این تفاوت که بهم میگن قشنگم ولی حس میکنم برای مسخره کردن میگن ایراد ما اینک ...

نه من با دخترای نچرال هم مقایسه میکنم باز زشتم،کلا زشتم و پذیرفتن این خیلی سخته برام

...

خب اعتماد بنفس نداری دیگه،برو اینستا بلاگرا رو ببین بعضیاشون چاقن بضیاشونم اصلا قشنگ نیستن ولی خیلی اعتماد بنفس دارن،مثلا همین بلاگره خانومی جان رو برو ببین با اینکه خیلی هم قشنگ نیست اما اعتماد بنفسش بالاست

2706