2733
2739

لطفا راهنمایی کنید و اینکه قبولیش راحته؟؟؟

منابعشو بخونم حله؟؟؟

به این فکرکنی... چه جوری برگردی... بپرسی از همه کجا گمم کردی... شاید یه روز سرد... شاید یه نیمه شب... دلت بخواد بشه... برگردی به عقب...💔
چیزی ک اینده شقلیش خ ب باشه با لیسانسم معلومه دیگ ارشد نمیخاد نظر منه البتع

خب من لیسانسم کاملا متفاوته میخوام ارشدمو یه چیز خوب بخونم، مدیریت آموزشی یکی از زیرشاخه های علوم تربیتی هست

به این فکرکنی... چه جوری برگردی... بپرسی از همه کجا گمم کردی... شاید یه روز سرد... شاید یه نیمه شب... دلت بخواد بشه... برگردی به عقب...💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وای من خیلی دوست دارم ارشد مدیریت اموزشی بخونم ولی شهرم فقط دانشگاه ازادش داره این رشته رو نمیدونم ا ...

من دفترچه پارسالو نگاه کردم بین زیرشاخه هالی علوم تربیتی این رشته رو شهرم بیشتر داشت، ایشالا موفق باشی❤

اره ولی شهر من نداره ب نظرتون می ارزه ازاد ترمی پنج تومن بدم بخونم؟

اگه از اینده شغلیت مطمئن باشی که اره، ولی ۵ تومن خیلی زیاده برا من☹ من بچه دارم نمیتونم شهر دیگه بخونم اگه شرایطشو داری شهر دیگه برو 

2738