2726
عنوان

چه کارایی ارزش یه خانم رو پایین میاره؟؟؟؟ نظرتون؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1839 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ربطی نداره بنظر من شاید کاری ک بنظر تو و درسته شوهرت چون ب نفع خودش نیس  مخالفت کنع و یا بر عکس ...

اینم هست👌قبول دارم

کلا زیاد نباید به حرف شوهرت گوش کنی البته نه هر چیزی رو ولی گاهی خودمون نظر بدیم وتائید کنیم که درسته زنی نباشیم که هرچی شوهر میگه بگیم چشم چشم

❤️شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حالا که دعوت شده ای تا میتوانی زیبا برقص❤️
تو عمرم ازخونه واسه خرید بیرون نرفتم اصلا کارت ب کارت و... بکارم نمیاد یعنی این بروز موندن باعث میشه ...

بله بروز نبودن خیلی بده به هر حال یه زمانی همسرت نمیتونه خرید کنه مسافرت و یا خدایی نکرده مریض میشه اون موقع اس که ادم میفهمه که چقدر عقبه این تکنیک های ساده مثل همین کارت به کارت و.... تو نت حداقل ادم بخونه یاد بگیره یا میره خرید با همسرش نگاه کنه ببینه چجوریه من خودم اتفاقا چند روز پیش نون میخریدم یه دختر خانومی خیلی هم به سروضعش رسیده بود اومد کارت بکشه بلد نبود یه اقای 80 ساله کمکش کرد ک کارت بکشه خوب زشته دیگه  به هر حال تو زندگی هر کسی پیش میاد که خودش  تنها باشه و بتونه کاراشو بکنه

2728
موقعیتش پیش نمیاد هیچوقت منو نبرده بیرون بديش اینه فراموشکارم باید چند بار کاری رو انجام بدم یادم بم ...

رمز دوم حسابت رو فعال کن، از همسرت بخواه که باهاش بری و انجام بدی، اگر پرسید برای چی میخوای بگو که ممکنه مشکلی پیش بیاد و نیاز بشه. 

God help me to be strong enough not to lie to myself 
تو عمرم ازخونه واسه خرید بیرون نرفتم اصلا کارت ب کارت و... بکارم نمیاد یعنی این بروز موندن باعث میشه ...

بخصوص اگه بچه داشته باشی و به روز نباشی حالا در هرررررر زمینه ای اونا هم به چشم یه مادر قدیمی یا دِمده مبیننن آدمو 

موقعیتش پیش نمیاد هیچوقت منو نبرده بیرون بديش اینه فراموشکارم باید چند بار کاری رو انجام بدم یادم بم ...

البته شرایط رو بسنج خدایی نکرده طوری نشه که انرژی منفی ایجاد بشه، مردا رو تغییرات همسرشون حساسن

بلند حرف زدن  سلیطه بازی  اویزون بودن  گیر دادن الکی  لباس کهنه پوشیدن  ...

لباس کهنه پوشیدن مربوط به جیب مبارکشون میشه وگر نه همه دوست دارن نو نوار باشند این حرفا دل خیلی ها رو می‌شکنه جانم

وقتی پول حرف میزنه حقیقت سکوت میکنه
بچه ها من گاهی یهو خیییییییلی اعصابم خورد بسه همسرم یه کار خییییییییلی افتصاح و بی عقلی کرده باشه یه ...

خیلی که عصبی هستی از محیط خارج شو، چندتا قدم راه برو و خودت رو آروم کن.

نداشتن اعتماد به نفس و خود باوری و افراط در جراحی های زیبایی یا آرایش بیش از حد مصنوعی به نظر می رسن  ، همجنس ستیزی، فارغ از همه این ها باید بگم به جای دغدغه های پوشالی خانم هایی که برای علم و دانش ارزش قائل هستن و مطالعه می کنن با جسارت و قاطع بودنشون در تصمیمات مناسب شخصیت فوق العاده ای دارن،  حسادت بیجا هم از شان و منزلت زنان کاهش میده،

از نظر عقیدتی هم دیدم خانم هایی که همه چیز به زنان دیگه می خوان تحمیل کنن و باعث ناراحت شدن بقیه میشن یا... این چیزا زیادن منتهی عقل و شعور هرکس تعیین میکنه که چطور رفتار کنه. 

بعد از شکست افسردگی، وسواس، اضطراب اجتماعی و شخصیت مرزی یاد گرفتم خودم دوست داشته باشم و اعتماد به نفس و خودباوری فراموش نکنم زندگی من از کودکیم میدان جنگ و ناامیدی و ترس و غم بود من بارها خواستم بهش پایان بدم ولی الان می بینید که زندم و تسلیم نشدم و دارم برای اهدافم می جنگم الان شاید از خودتون بپرسید چرا این حرفارو بهتون میگم خواستم بدونید روزای سخت بالاخره تموم میشه ولی تو ثابت کن خیلی قوی تر از اون چیزی هستی که فکر می کنن میدونم الان شاید داری گریه میکنی، مریض شدی، اعصاب نداری، تحقیرت کردن، به اجبار مجبور شدی کارایی که نمی خواستی انجام بدی شاید بهت تعرض شده یا... فرقی نداره من بهت این تضمین میدم اگه خودت بخوای و ابعاد وجودت بشناسی و همت کنی میتونی همه چیز تغییر بدی فقط ذهنت باز کن و از قدرتی که داری استفاده کن نترس جسارت به خرج بده.  
بچه ها من گاهی یهو خیییییییلی اعصابم خورد بسه همسرم یه کار خییییییییلی افتصاح و بی عقلی کرده باشه یه ...

روزی صد بار با خودت تکرار کن حرف نزنم نمیگن لالم 

ببخشید رک گفتم ولی تمرین خوبیه 

وقتی پول حرف میزنه حقیقت سکوت میکنه
خیلی که عصبی هستی از محیط خارج شو، چندتا قدم راه برو و خودت رو آروم کن.

😀باید رو خگدم کار کنم. خیلی زشته... تازه سوهرم بعد بهم میگه خره چرا این خرفو زدی اصن در شان تو نیست اونموقع من اینشکلی میشم😥🥵🤒بعد میزنم در شوخی👻

ربطی نداره بنظر من شاید کاری ک بنظر تو و درسته شوهرت چون ب نفع خودش نیس  مخالفت کنع و یا بر عکس ...

در یه مورد به راهنمایی نیاز دارم 

دیروز رفته بودیم واکسن بزنیم با همسرم یه آقایی کنارمون نشسته بود. همسرم پرسید شما آسترازنکا هستین ؟ گفت بله 

همسرم پرسید چند وقت از دز قبلی گذشته ؟ گفت ۴ ماه بعد من پرسیدم دز قبلی هم آسترازنکا بودید گفت بله و تمام.

همسرم خیلی بدش اومد اومدیم بیرون میگه من دارم با یه آقا حرف میزنم تو دیگه حق نداری باااش حرف بزنی .

یعنی واقعا انقدر بده ؟ من هنوز تو شکم 😳

2706