2737
2734
عنوان

نوشتن پایان نامه کسی راسراغ دارید

67 بازدید | 14 پست

سلام‌دودلم ولی مجبورم با۲تابچه کوچیک ونداشتن منابع کسی راداریدرشته ادبیات خوب بنویسه

خدايا شکرت ان شاالله هرچي خيره همون پيش بياد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم از دوستات بپرس 

معمولا کافینتها مینویسن 

من خواهر شوهرم پایان نامه حقوق داد کافی نت عالی نوشت

صحبت از پژمردن یک برگنیست...گفت و گو از مرگ انسانیت است....
2731
عزیزم از دوستات بپرس  معمولا کافینتها مینویسن  من خواهر شوهرم پایان نامه حقوق داد کافی ن ...

آدرس شماره داری

خدايا شکرت ان شاالله هرچي خيره همون پيش بياد 
آدرس شماره داری

واقعیتش من الان سفرم 

اگه اجازه بدی برگشتم ازش میپرسم

میتونی چند روز دیگه ریپلای بزنی برام عزیزم

صحبت از پژمردن یک برگنیست...گفت و گو از مرگ انسانیت است....
2738
ته دلی دوست ندارم احساس گناه

ببین شما می گی منابع ندارم فکر نکن پایان نامه نویس راه میفته می ره کتابخونه یا برای شما  فیش برداری می کنه و تحقیق و پژوهش به معنای واقعی انجام می ده 

از همین مقاله های نت و گنج ایرانداک استفاده می کنه و کپی برداری 

و اصلا اصلا هم برای کارت دل سوزی نمی کنند فقط سر هم بندی که برسه به دفاع 

باز خودت می دونی ولی هیچ کس نمی تونه کارت را به خوبی خودت انجام بده 

بعد هم واقعا کار پژوهشی را خودت انجام بدی حس موفقیت و باسوادی بهت می ده 

به نظرم حداقل یه امتحانی بکن 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
خب منم دوتا بچه دارم این ترم تحویل دادم خودم نوشتم...هم جرم...هم حرام....میشه یه تحصیل کرده بی سواد

کی گفته جرم و گناه؟ منظورم اینه از کجا میدونید؟

یعنی حتی نوشتن برای کسی و پول گرفتن در ازاش هم گناهه؟

الان گنج ایرانداک در دسترسه برو سرچ کن دو تا کار مشابه پیدا کن مطالعه کن 

دستت میاد باید چی کار کنی

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
کی گفته جرم و گناه؟ منظورم اینه از کجا میدونید؟ یعنی حتی نوشتن برای کسی و پول گرفتن در ازاش هم گناه ...

جرمه عزیزم 

حدودا چهار ساله این کار جرم انگاری شده. هم کسی که می نویسه هم کسی که سفارش کار بیرون می ده البته که اثبات سختی داره ولی در هر حال جرمه 

در مورد گناه بودنش نظری ندارم ولی وقتی شما دانشجو هستید باید تعهدات و وظایفت را انجام بدی 

2706