2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خوبی؟ شما از کاربر ۱۳۷۸۸ خبر داری؟ یه مدت نیست وخصوصی روهم جواب نمیده ،راستش کمی نگرانش ...

سلام گلم مرسی شماخوبی؟

نه والا خبر ندارم ازش

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2731

شبیه مانتو نیس بیشتر به درد خونه و مجالس میخوره عین شومیز

قشنگ نیست

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

قیمتشو چقد میگه این پیج این مدلی داره ولی خ از این قشنگتر Fatma.mezon

https://www.instagram.com/p/CY0Z7pCI1Gt/?utm_medium=copy_link

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
سلام گلم مرسی شماخوبی؟ نه والا خبر ندارم ازش

ممنونم به خوبی شما، سلامت باشید عزیزم 🌹

آهان ،چند وقته نیست ونمی بینمش تو سایت  وکاربریش هست ،گفتم شاید شما یا کاربرای قدیمی دیگه ازش باخبر باشید

2738

نه

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
سلام عزیزم خوبی؟ شما از کاربر ۱۳۷۸۸ خبر داری؟ یه مدت نیست وخصوصی روهم جواب نمیده ،راستش کمی نگرانش ...

سلام عزیزم 

چه جالب منم چندشب پیش داشتم بهش فکر میکردم که چرا نیستش

فکر کردم چون کم میام نمیبینمش

2706