2733
2734

من یکسالو نیمه عقدم شوهرم اخلاقش به کل خوبه اما خیلی خاله زنکه همش میگ چرا مامانت اینجوری کرد بابات اونجوری کرد چرا خواهرت و شوهرش اینجورین چرا فامیلاتون منو دعوت نکردن چرا مامانت فلان حرفو زد بابات فلان کارو کرد 

خداشاهده من اگ بخام نکته برداری کنم خیلی چیزا هس ک بخاطرش میتونم دعوا راه بندازم بگم مامانت اینطوریه خواهرت اونطوری اما من انقد ساده ام ک زود یادم میره دیشب ی دعوای بزرگ کردیم اما به هم دیگ بی احترامی نکردیم نمیدونم باهاش چیکار کنم بنظر شما چیکار کنم زنگ بزنم یا پیام بدم؟ یا منتظر بمونم خودش زنگ بزنه؟ اخه خودش خیلی مغروره فک نکنم زنگ بزنه چیکار کنم اگ بخوام اهمیت ندم میدونم زندگیم نابود میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چرا شوهرت همش دنبال حرفه ،من شوهرم هم وقتی با خانوادش احوالپرسی میکنه میگم دنبال حرفی چیزی نباشیاا، احوالپرسی تا دنبال چهل کلاغ بودن خیلی فرق داره ،سعی کن ترکش بدی

ارزشمندترین انسان فقط خودت هستی و بس،ارزش خودت رو بدون و هیچوقت خودت رو تنها نزار،ملکه خودت باش....
اخه من اگ کوتا نیام میترسم زندگیم نابود شه

اگه قراره با یع پیام خراب بشه همون بهتر که خراب بشه

اگه اون غرور داره توهم داشته باش 

بذار برای داشتنت تلاش کنه 

بذار اون پا پیش بذاره 

بذار بدونه رفتاراش اشتباهه 

ندرم😐👩🏻‍🦯

ایندفعه محلش نذار،بذاراونم یادبگیره بعضی وقتا،اون بایدپیش قدم‌بشه واسه آشتی... شماهم چندبار ازرفتارای بدخانواده اش گوشزدکن تابفهمه ....شماهیچی نمیگین اونم سواستفاده میکنه

من دقیقااا شرایط شمارو داشتم دوسال عقد بودم پدرم دراومد با شوهرم همش میگفت فامیلت فلانن چرا برادرت جلو من پاشو دراز میکنه چرا فلانه اصلا ریخته بودم به هم تا اینکه اومدیم سرخونه زندگیمون دیگ رفت وآمد زیادم با خونواده وفامیلم نداریم ولی حداقل خودم آرامش دارم

2706