2733
2734
عنوان

بعضی از دوستامو اصلا درک نمیکنم

68 بازدید | 5 پست

‏خیلی عجیبه رفیقا انتظار دارن هی بهشون پیام بدی خبر بگیری. بابا یکم بالغ شید آدما سرشون شلوغه نمیرسن. من خودم هنوز فصل 4 باب اسفنجیو تموم نکردم وقت ندارم واسه این چیزا

‏يِه روز تمام راه هايي رو كه با قلبت رفتي با عقلت برميگردي !قلبم را از سینه در آوردم، چراغ هارا خاموش کردم و خوابیدم. مطمئنم دیگر هیچ زخمی بیدارم نخواهد کرد.

دوستان ی سوال

اون کاربری که چند مدت تو پربازدید بودن حدود ی ماه پیش و ی اسم عربی عجیب غریب داشتن و ازدواج دومشون بود و تو ماه عسل از شوهرشون کتک خورده بودن

میدونید کاربریشون چیه؟

ببخشید اسی جونم

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خخخخ هرکی دوست داره بیاد گروه انرژی مثبت مخصوص خانوما درخواست بده

تلگرام؟ 

‏يِه روز تمام راه هايي رو كه با قلبت رفتي با عقلت برميگردي !قلبم را از سینه در آوردم، چراغ هارا خاموش کردم و خوابیدم. مطمئنم دیگر هیچ زخمی بیدارم نخواهد کرد.
2731
بله 

لینکشو میشه بدی عزیزم