2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلیم خوب میگم ترکی ایران با ترکی استانبولی فرق داره  ولی مثلا شما اگه ترکی استانبولی کسی حرف ...

بعضی کلماتشو میفهمیم،فعل هاشم اکثرا یکیه

با جمهوری آذربایجان بیشتر شباهت داره

ولی مثلا تو ی آهنگ ترکیه ای مثلا همشو متوجه میشیم

یا تو ی آهنش اصلا نه😅

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2728

من ترکی استانبولی فولم 

یعنی هر چی پیشم بگن میفهمم چی میگن و کامل میتونم منظورمو بهشون بگم

از فیلم و سریال یاد گرفتم نزدیک یه ۱۰ ماهی میشه ک سریال استانبولی میبینم البته با زیرنویس فارسی دان میکنم و چون خیلی به ترکیه و زبانشون علاقه دارم یاد گرفتم😂🥲وگرنه انگلیسی چند ترمه دارم میرم اما اصلا بلد نیستم حرف بزنم و بفهمم چ میگن

عربی هم زبان پدریم ک کامل بلدم و فارسی هم زبان مادریمه و ت مدرسه کامل یاد گرفتم

هندی از کجا یاد گرفتی منم میخوام یاد بگیرم

کتاب آموزش هندی در سفر فیلم هندی زیاد اسونه یه مقدار ولی خوشم نیومد لهجه و زبون خوش آوایی نیس و بیکلاسه ترجیح میدادم فرانسه چیزی تمرکز میکردم انگلیسی هم حرف بزنن میفهمم ولی باز خودم بخوام حرف بزنم نه  

من ترکی استانبولی فولم  یعنی هر چی پیشم بگن میفهمم چی میگن و کامل میتونم منظورمو بهشون بگم از ...

افرین چه پکیج کاملی از زبونا داری😂

چجوری تو ده ماه ترکی یاد گرفتی یعنی علاوه بر سریال تمرین هم داشتی؟ 

من که فیلم کره ای چن سال نگا میکنم دو تا کلمه ازش نمیفهمم

2706