2726

سلام وقتتون بخیر 

خانمهایی که تجربه کاهش مایع آمنیوتیک در هفته ۲۵ تا ۳۰ داشتن و نشتی هم نداشتن خواهش میکنم  یه لحظه بیاین تجربه هاتونو بگین 

مقدار مایعاتتون چند بود ؟ پزشکتون روزی چند تا سرم براتون نوشت ؟ چه نوع سرمی؟ تا چه مدتی؟ 

عزیزم چیکار کردی واسه این مشکلت.. من هفته 25 ام مایع امینوتیک دور جنین 7س هستش دکترم هم سرم بهم نداده میگه فقط آب بخور🥺

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چیکار کردی واسه این مشکلت.. من هفته 25 ام مایع امینوتیک دور جنین 7س هستش دکترم هم سرم بهم نداد ...

سلام خانومی الان اومدم نی نی سایت پیامتو دیدم من تا هفته ۳۲ سرم تراپی کردم با مایعات فراوان ۳۲ هفته کیسه آبم ترکید دخترمو خدا بهم هدیه داد خدا رو هزااار مرتبه شکر

2728

[QUOTE=247286303]عزیزم چیکار کردی واسه این مشکلت.. من هفته 25 ام مایع امینوتیک دور جنین 7س هستش دکترم هم سرم بهم نداد ...[/QUOTEعزیزم

دوس دارم از حالت با خبر شم اگه پیاممو دیدی حتما جواب بده مشکلت حل  شد نی نیت سلامته؟

سلام خانومی الان اومدم نی نی سایت پیامتو دیدم من تا هفته ۳۲ سرم تراپی کردم با مایعات فراوان ۳۲ هفته ...

سلام عزیزم اگه بدونی تو این چند وقت چه بلاهایی به سرم اومده به حالم زار میزنی❤️‍🩹 دیگه طاقت نفس کشیدن هم ندارم فقط میخوام بمیرم، التماس دعا دارم هرکی پیام منو میخونه دعا کنه واسم جونمو خدا بگیر دیگه خسته شدم🖤

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

[QUOTE=255768304]سلام عزیزم اگه بدونی تو این چند وقت چه بلاهایی به سرم اومده به حالم زار میزنی❤️‍🩹 دیگه طاقت نفس کشی عزیییزم تو رو خدا اینجور دعا نکن ان شالله خدا تحمل و صبرتو بالا ببره داری مامان میشی مادر شدن سختیای خودشو داره قشننننننگ من حالتو میفهمم ولی وقتی نی نیتو بغل میکنی همه اینا یادت میره من اینقدر خوشحالم الان که دنبال دومیشم 🤣 درخواست دوستی برات نفرستادم شما هم قبول کن بفرست میخام از حالت باخبر باشم که بعد تولد نی نیت اوضاعش چطوره . الان چند هفته ایی ؟ واسه درمان چکارا کردی؟ 

[QUOTE=255768304]سلام عزیزم اگه بدونی تو این چند وقت چه بلاهایی به سرم اومده به حالم زار میزنی❤️‍🩹 ...

امیدی ندارم.. فقط دوقلوهامو این بچه رو به خدا سپردم، کاش خدا حکمت بعضی اتفاقات رو به بنده هاش نشون میداد💔

امیدی ندارم.. فقط دوقلوهامو این بچه رو به خدا سپردم، کاش خدا حکمت بعضی اتفاقات رو به بنده هاش نشون م ...

گلم چی شده !!؟؟

چرا اینقد ناامیدی الان چند هفته ای؟؟فارغ شدی یا نه؟ تو رو خدا بم بگو