2726

ببنید نمیدونم در جریانش هستید یا ن من تو ی رابطه ی کاملا سالم بودم اونم حدود دو سال بدون بحث و بدون هر چیز دیگه ای

تهش بخاطر شرایط نا مساعد جداشیم و این ی اسیب روحی بزرگ و ی خلا عمیق درون من ب وجود اورد

نتیجم ب دختران سرزمینم اینه ک خواهش میکنم

تمنا میکنم هیچوقت وارد رابطه ی بدون تعهد نشید

حتی اگر عاشق و دلمرده ی هم بودید در چارچوب ازدواج و حداقل نشان نامزدی اون رابطه رو برقرار کنید

الکی خودتونو گول نزنید خب اشکال نداره رابطه رو شروع میکنم تا شرایطش جور شه و ازدواج کنیم

این ی ریسک بزرگه

مخاطبم کسایی نیستن ک مث من تو باتلاق رابطه گیر کردن

دارم ب اونایی میگم ک میخوان استارت شروع همچین ارتباطات بی تعهد و دست و پا شکسته ای رو بزنن

خواهش میکنم حرفامو جدی بگیرید اینا دردای تو دل خودمه این تک ب تک تجربه هامه

واسه خودتون ارزش قائل باشید

من ن مذهبی ام ن ب عدم مشروعیت این روابط کار دارم بلکه دارم بعد اجتماعیشو برسی میکنم

آفرین خوشحالم که پشیمونی الان....عشق بی معنی ترین و مسخره ترین چیزه عمره....البته به عشق بعد ازدواج اعتقاد دارم....خودم که تاحالا عاشق نشدم...عشق بازی کار بیکاران بود     عاقلش با کار بیکاران چ کار؟

The moon can't be yours, if you fear the height of the sky!🌙🌙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تعهد تعهد،از ازدواج چی میرسه بتون،والا ک پسرا بیشتر نفع میبرن چتونه هی ازدواج ازدواج میکنید کدوم تع ...

من بحثم تعهد و قوانین بعد از ازدواج و زن ستیزی جامعه نبود

ذات و ماهیت انسان نیاز داره ب جنس مخالف 

من دارم میگم این نیازو با وجود تعهد کتبی بر طرف کنید

الان طرف من ، منو رها کرده چونکه میگه تو خدمتم نمیتونم شرایطشو ندارم

ایا اگر همسرش بودمم اینکارو میکرد؟یا حتی نامزدش بودم؟

صحبت من اینه

اصل مطلب رو بگیر

معلومه ک اینکارو میکرد فک کردی اونا ک ازدواج کردن همه گل و بلبله،خوشتون میاد طرف به اجبار باهاتون ب ...

جانم شما کاملا درست میگی اما در عین حال تند رفتی 

تعهد کتبی قطعا ب معنای تعهد قلبی نیست اما خیلی جاها همون تعهد کتبیه برای ادامه رابطه خیلی خوبه

مثالش پدر مادر من

قبلنا خیلی مشکل داشتن صرفا بخاطر اینکه طلاق نگیرن باهم موندن ولی الان واقعا زندگی خیلی خیلی خوبی داریم و همه خداروشکر میکنیم‌ ک این طلاق شکل نگرفت

راست میگی جانم موافقم باهات❤👌🏻

در هر حال امیدوارم ی ادم با لیاقت پیدا شه که اونجوری که دوس داری رابطتون شکل بگیره

تا اخر عمر متعهد و عاشق😘

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
در هر حال امیدوارم ی ادم با لیاقت پیدا شه که اونجوری که دوس داری رابطتون شکل بگیره تا اخر عمر متعهد ...

ممنون بابت ارزوی قشنگت منم متقابلا این ارزو رو برای شما میکنم😍❤