2726
عنوان

صورتم خیلی لاغره+عکسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 83 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای تو گرده که

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
2728
گرد چیش خوبه😂 کشیده ترنده معیار انجلیناس،ک صورتش کشیدس..ی زاویه فک بزن عالی میشی

زاویه فک چقدره موندگاریش قیمتشو میدونید

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)

بچها هرروز چندتا سیب زمینی آبپز بخورم

خوبه کههههه:)))))

فک میکنی 

گاهی اینقدر لپای من بدبختو میکشن که فکم درد میگیره بعدش سردرد میشم

به مرور زمانم حتمن  پوستم شل میشه

رفیق اونیه که بهش بگی ادم کشتم.جواب بده کجا دفنش کنیم✌
فک میکنی  گاهی اینقدر لپای من بدبختو میکشن که فکم درد میگیره بعدش سردرد میشم به مرور زمانم حت ...

عزیزم🥺🥺🥺

اگه این لاغره مال من اسکلته   

خوبه که لپ داری  صورتت پر هم هست 

شازده کوچولو گفت: به نظر میرسه آدم چیزای زیادی برای خوشبخت بودن لازم داره......گفتم:نه اینطور نیست. خوشبختی از بودن میاد نه از داشتن؛ از تقدیر و قدردانی بابت هرآنچه الان داری؛نه از عجله برای بدست آوردن چیزایی که نداری. آسون ترین و مستقیم ترین راهِ خوشبختی،خوشحال کردن آدمهایی هست که در اطرافمون هستن.   عشق رو باید با عشق ورزیدن یاد گرفت. همه ی ما توانایی عشق ورزیدن داریم، حتی با یه لبخند،چون این کار به همون اندازه به خود ما انرژی میده که به کسی که بهش لبخند زدیم  
2706