2726

ولی انگار بعضی وقتا نیست اکثر وقتاس 

چیکار کنم ک دیگه گوش ندم چون واقعا از کار و زندگی و درس میفتم 

وقتی آهنگ گوش میدم دلم میخاد فقط گوش بدم هیچ کاری نکنم دیگه همین ...

اما حالم بهم میخوره دیگه هر کاری هم میکنم دوباره گوش میدم من دیگه بیش از حد گوش میدم شورشو در اوردم🥺توروخدا راهکاربدید (آهنگا گوشی هم پاکیدم ب صورت آنلاین میگوشم)

دلم ی حس خوب میخاهد مثل چهارشنبه ها زنگ آخر..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم مثل توام آهنگامو هزار بار حذف کردمو دان کردم...نه نت مونده برام نه هیچی...درسای دانشگامو ول کردم فقط آهنگ گوش میدم...خیلی احمقانه س درکت میکنم

The moon can't be yours, if you fear the height of the sky!🌙🌙
چله ترک‌اهنگ برداشتم  فعلا پنج روز شده

واقعا؟!!

حالا که داری امضامو میخونی یه لبخند بزن و لطفا یه صلوات هم برای معلم شدنم بفرست‌. مرسی😚❤           °°hj°°                                                                   الیزابت_باتوری                                           جیران_آماندی_جیران                                                                            اتتت
منم مثل توام آهنگامو هزار بار حذف کردمو دان کردم...نه نت مونده برام نه هیچی...درسای دانشگامو ول کردم ...

چمونه واقعا؟

ی چیزی بگم حس میکنم آدمی ک اکثر وقتا تو خونه باشه و ی روال تکراری رو طی کنه رومیاره ب اهنگ بلکه روحیش عوض بشه 

انگار بااهنگ گوش دادن میخاد اون روال تکراری رو تغییر بده و جاشو پر کنه

چجوری چله آهنگ برداشتی؟یعنی گفتی تا ۴۰ روز آهنگ گوش نکنی؟

اره.تاریخ زدم هرروز جلوش یه تیک میزنم

به توام‌پیشنهاد میدم اگه خیلی گوش‌میدی

چون دوپامین ترشح میشه واقعا ضرره

اره.تاریخ زدم هرروز جلوش یه تیک میزنم به توام‌پیشنهاد میدم اگه خیلی گوش‌میدی چون دوپامین ترشح میشه ...

دوپامین چیه؟میشه بگی؟

حتی اگه آهنگ شاد باشه؟

چمونه واقعا؟ ی چیزی بگم حس میکنم آدمی ک اکثر وقتا تو خونه باشه و ی روال تکراری رو طی کنه رومیاره ب ...

آره...ولی دیگه داریم روانی میشیم😂

The moon can't be yours, if you fear the height of the sky!🌙🌙
آره...ولی دیگه داریم روانی میشیم😂

😑میخام بزارم کنار نفرت دارم دیگه از آهنگ حالم بد میشه از برنامه هام عقب میفتم 

آدم رو میبره هپروت کلا

2706