2703
2553

اگه عشقو بخوام توصیف کنم فک کن ک وسط کلی مشغله و هزارتا درد و گرفتاری وقتی بش فک میکنی دلت همچین گرم میشه ک همش از یادت میره.. 

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خیلی خوبه اگه پیشت باشه مال خودت باشه ولی اگه ازش جدا شی تبدیل میشه به یه زخم و درد و عمیق که قلبمو ع ته میسوزونه... 💔😢

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
2714

اوایلش خوب و خوش و خرمه 

به شرط این که عاشق کسی بشی که عاشقته همه چی عالیه و از پس مشکلات بر میاید...

ولی اگه عاشق کسی بشی که اولویت های و آرمان های بزرگتر از ط داره،دیگه اسمش عاشقی نیست حماقته؛)

کاربری متعلق به دو نفره،با  توجه به تاپیک ها قضاوت نکنید^^♡︎ 

اون حسیه که وقتی نگاش میکنی دلت میخاد انقدر بچلونیش تا خفه شه😐😂

لااقل من یه همچین حسی دارم🤷🏻‍♀️😂

کاربریه ، نمیدونم چندم😐 دیگه شماره ندارم بیام با شماره خالم اومدم🩹

یه جا خوندم وقتی یه نفر رو بیش تر از خودت دوست داشنه باشی؛ اسمش عشقه.

یکبار برای همیشه بیاید کنار هم انسانی زندگی کنیم؛ جوری که دیگه جایی برای حسرت نمونه. همه نگن ای کاش مردم یخورده باهم مهربون تر بودن ببین منو شاید غیر ممکن به نظر بیاد ولی شدنی ـهتنها راهش فقط شروع تغییر از خودمونه.هر فردی به تنهایی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا دیگران هم در این پویش شرکت میکنند شروع به ایجاد حس خوب کنه.نتیجه قطعا لذت بخش خواهد بود...

علت این حجم پافشاری روی کلمه عشق از جانبتون رو نمیفهمم از صبح چندین تاپیک با این مضمون دیدم که همشم استارتر  شما هستین!!

چــه خـــبرا آیـــنه جـــان؟ هـــیچ خــــبر!،غــــمگیـنم...یـــک نـــفر آدم و چـــند نـــفر غـــمگینم...
2706