2726
عنوان

مامانایی ک بچه ۴ساله دارن

475 بازدید | 39 پست

سلام     میشه لطفاراهنماییم کنید

پسرموهفته پیش بردم مهدکودک نموندازشدت استرس استفراع میکرددیگ مجبورشدم نبرمش خیلی بمن وابسته س بنظرتون چیکارکنم ک وابستگیش بمن کمتربشه(کسی بچه اینجوری داشته)مثلاخانه بازی بردمش اصلاتا۲۰نرفت سمت وسیله های بازی چسبیده بودبمن،دوم اینک خودم بایدتوخونه باهاش کارکنم باهاش بازی میکنم میشه شماهم بگیدتوخونه بابچه هاتون چی بازی میکنید؟

خدایا!من یاغی نیستم✋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای مثه دختر منه😭

امسال باید بره مدرسه من از همین الان دلم داره میترکه. 

صبح تا شب میشینم لحظه ای تنها میذارمش و خودم میام رو تصور می‌کنم دلم میخواد بمیرم از غصه. 

2728
وااای مثه دختر منه😭 امسال باید بره مدرسه من از همین الان دلم داره میترکه.  صبح تا شب میشینم ...

اره دقیقامنن توخونه میرم ی اتاق دیگ فوری میاددنبالم نزارمش گریه میکنه

خدایا!من یاغی نیستم✋

سلام

پسرم خیلی به من و پدرش وابسته بود

و واقعا کلافه کننده بود،بنابراین درکتون میکنم..

بعد از فرزند دوم بیشتر با اون سرگرم شد و استقلال بیشتری پیدا کرد

در حال حاضر از صبح تا ظهر ، پرستار پیش پسرامه و من همراه دخترم تو اتاق درس میخونم

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند....!
سلام پسرم خیلی به من و پدرش وابسته بود و واقعا کلافه کننده بود،بنابراین درکتون میکنم.. بعد از ...

اره خیلیاگفتن بچه دوم موثره!من فقط ازخدامه یه ساعت تنهاباشم 

خدایا!من یاغی نیستم✋
دختر منم ۴ سالشه ولی نبردمش مهدکودک بخاطر کرونا و مریضی از کی باید بره؟

والامن بخاطراین بردمش ک ازترس یاوابستگی یاخجالتی بودن دربیادک مدیراونجاگفت ببرش سال بعدبیارعجله نکن وقت داری درحالی ک بچه های کوچیکترازبچه منم اونجابودن

خدایا!من یاغی نیستم✋
فقط فقط باپسرعمه هاش بازی میکنه اصلاسمت کسی نمیره!

عزیزم بچت بزرگه تازه پسره نباید انقدر وابسته باشه.بایه روانشناس کودک مشورت کن راهکار بده.حالا دخترم از اون ور افتاده از بچگیش کلا کاری به بود نبود من نداشت همه رو به من ترجیح میداد مخصوصا اگر خانومی آرایش کرده باشه ناخن کاشته باشه......😂

2706