2733
2739

دست فرمونم خوبه ولی ماشین ندارم 

چون ب سنش نرسیدم

...گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟...                            ( گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور ._.                                                    خب لازم شد بگم ک من متولد ۸۸نیستم و این عددو برای اوکی شدن کاربریم همینجوری الکی گذاشتم لطفا هی نگید متولد ۸۸ام(با تشکر)😂❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینا گفتنی نیست که.ماشینو بزار دنده عقب بعد با توجه به موقعیتت و کنترل آینه ها دربیا...بستگی به اندازه در پارکینک شیب و خیلی چیزا داره

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊

برواینستا بزن هشتگ اموزش رانندگی خیلی با حوصله ودقیق اموزش داره ببین

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
2738
اونوقت کوچه باریک اندازه یه ماشین رد میشه خیابون نیست

باید انقد فرمون بپیچی بری عقب باز همین کارو تکرار کنی تا ماشین بیاد بیرون  و بری تو کوچه

...گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟...                            ( گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور ._.                                                    خب لازم شد بگم ک من متولد ۸۸نیستم و این عددو برای اوکی شدن کاربریم همینجوری الکی گذاشتم لطفا هی نگید متولد ۸۸ام(با تشکر)😂❤
اونوقت کوچه باریک اندازه یه ماشین رد میشه خیابون نیست

اهان عکس گذاشتی.....اون ماشین سبز فاصلش رعایت نشده با مانع و ماشین جلویی.اگه کمی جا داشته باشه با کلی دنده و عقب جلو کردن ماشین درمیاد وگرنه درنمیاد این سبزه

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
باید انقد فرمون بپیچی بری عقب باز همین کارو تکرار کنی تا ماشین بیاد بیرون  و بری تو کوچه

ببین سمت راست میپیچی از اینه نگاه میکنی اگه پشت ماشین رد شد به راست بپیچ حالا

2706